Yardım ve Sorular (Genel)

Kyodai

Üye
Çözemediğim bir sorunum var. Araştırdım ama çözüm bulamadım. Ayrı ayrı konular açmak yerine benim gibi acemi oyuncuların kısaca soru sorup , cevap alabileceği genel bir başlık açayım dedim.

Skill bara skil eklediğimizde 1 2 3. . . tuşları ile kullanıyoru. Ekstra skil bar açtığımızda o da 1 2 3 . . . oluyor. F1 F2 tuşlarına nasıl geçirebiliriz o barı

Teşekkürler saygılar.

Alkoer

Üye
F1 F2 tuşlarına skill atama yapamıyorsun. Sadece skill bar lar arası geçiş için o tuşlar.

Yana açtığın extra skill barları F2 F3 gözükecek şekilde ayarla barın üstündeki ileri-geri ok tuşlarından.

Böylece hangi skilin hangi barın kaçıncı sayısında olduğunu görürsün. İstediğin skill barı aktif edip hızlıca skile basarsın.

Ayrıca yandaki skill barlara mouse ile de tıklayabilirsin.

N3v3N

Üye
Aslında skil barlar F1-2-3 bağımlı olmayıp her skile ayrı tuş atansa çok daha güzel olur. F3te 6. Skili F1 bar açıkken atadigimiz tuş ile basabilmeliyiz. Tekrar tekrar ana skill bara dönmek zorunda kalmayız.

Walou

Üye
Merhaba benim de bir sorum var çantadan eşya silemiyorum ne yaptıysam olmadı yardımcı olur musunuz?

Alkoer

Üye
Merhaba benim de bir sorum var çantadan eşya silemiyorum ne yaptıysam olmadı yardımcı olur musunuz?
Çöp kutusunda ✅ var. O basılıysa silmez. Onu kaldırın.

Yeni oyuncuysanız dorion 1 kanalında olabilirsiniz. Dorion 1 de lag yüksek olduğu için item silme ve bankaya item koyma gibi olaylar çok yavaş olur. Beklemeden tekrar çöpe atmaya çalışırsanız hata olur silmez itemi.

Aklıma gelen başlıca çözümler bunlar.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt