Klan Arıyorum Yeni Başlıyoruz Oyun Bilgisi Hakkında Desteklerinizi Bekliyoruz.

DenizAykan

Üye
Merhaba ismim Deniz. Twitchte çok ama çok küçük bir yayıncıyım :) MMO uzun süredir oynadığım bir oyun tarzı fakat bu oyunu ilk kez oynuyorum. Oyun hakkında neredeyse hiç bilgim yok . Daha önce rise online başlamıştım 60 levele kadar kasmıştım fakat solo oynadığımdan ve pek yardım bulamadığımdan bırakmıştım. Şimdi bir arkadaşımla beraber tekrardan başlıyorum. Bu sefer öğrenmeye kararlıyım ve inatçıyım :) . Twitch kanal bağlantım ''Twitch/denizzaykan'' .

Yayınlarıma gelip bu oyunu oynarken ''şunu yap , şöyle yapmalısın , bu premiumu almalısın '' gibi öğrenmemi kolaylaştıracak bilgiler verebilirseniz çok sevinirim.

Ayrıca bizimle birlikte oynamak isteyenler bize ulaşabilir birlikte yeni başlayanlar olarak bir clan kurabiliriz. Oralarda bir yerlerde yalnız başına oynayan arkadaşım üzülme gel aramıza birlikte sohbet muhabbet eder oyunumuzu oynar eğlenceli vakit geçirebiliriz. Bizimle birlikte oyunlar oynamak isteyen arkadaşlar twitch kanallarımıza girip hakkımızda kısmından discord kanallarımıza katılabilir bütün iletişim kurabileceği sosyal medya hesaplarımıza ulaşabilirler . Hepinize şimdiden teşekkür ediyorum. İyi oyunlar.

Son düzenleme:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt