Öneri Yeni Camp Slot doluluğu hk.

iPeqExistence

Üye
Merhaba değerli rise online ailesi,
Yeni kanalların gelmesi gerektiğini düşünüyorum. Slotların kalabalıklığı ve herkesin Exp kasmasından dolayı belli zamanlarda ksleşmek durumunda kalıyoruz. İster istemez bunun sonucunda durum kavgaya dönüşüyor. Sonrasında polemik vs vs bildiğiniz olaylar :)
Şimdiden ilgili yönetim ve diğer mod arkadaşlardan teşekkür eder iyi günler dilerim

levbom

Üye
aynen öyle exp slotları yetersiz ev eski yaratıkların verdiği expler çok az bence çözümü ya yeni camp. ya daha fazla yaratık slotu ki harita gayet geniş.
yada eski yaratıkların verdiği expler bı tık iyileştirilmeli çok ezik kaldılar.

şuan bütün klanlar birbirlerine düşman oldu. herkes herkesin kalbini kırıyor. küfürleşmelere gidiyor. Real hayatta birbirini bulabilseler kavga edeceklerini bile garanti ederim.
bir gün akşam haberlerinde oyun için birbirlerini öldürdüleri duyarsak şaşırmayalım çünkü o kadar ciddi sorunlar oluşacak. bu bir iki aylık exp kasma süresi bitince birbirimizin yüzüne nasıl bakıcaz nasıl ortak partiler kuracağız bilmiyoruz.
acil buna bir çözüm bulmalısınız.
iyi çalışmalar.

Digital

Yönetici
Game Master
Merhaba,

20 tane kamp açarak herkesin rahat bir şekilde deneyim puanı toplamanızı bizde istiyoruz fakat oyun içi coins ve drop dengesini düşünmek zorundayız.İllaki yeni bir kanal açılması istenirse gold ve coins çıkmayan sadece exp veren bir kanal eklenebilir.

İyi forumlar.

wHDexteR

Üye
Merhaba,

20 tane kamp açarak herkesin rahat bir şekilde deneyim puanı toplamanızı bizde istiyoruz fakat oyun içi coins ve drop dengesini düşünmek zorundayız.İllaki yeni bir kanal açılması istenirse gold ve coins çıkmayan sadece exp veren bir kanal eklenebilir.

İyi forumlar.
Dropları yarıya bölüp kamp sayılarını 2 katına çıkarabilirsiniz.

levbom

Üye
Merhaba,

İyi forumlar.
o zaman mevcut yaratıkların verdiği expler kademeli olarak arttırılırsa bırazdaha az ks olabilir. bi mob 200k verirken diğeri 100k veriyor arada uçurum var. en olmadı dediğniz gibi coin ve drop olmayan sserver olursa orada kasan arkadaşlarımız olabilir.

Tolgun

Üye
Merhaba,

İyi forumlar.
Haggard 6-7 aca bilirsiniz orda coin ve drop düsmesin, ve 10-20%exp fazla gelsin.
Sonusda Mmorpg az oyuncu icin bi oyun degil adamlar ne yapsin dorion da mi kassin slotlar full olunca.

Mello1993

Üye
Merhaba,

İyi forumlar.
Dengeyi bu şekilde sağlamak çok saçma değil mi? Yani bu şu demek olmuyor; kim slotları kaparsa coinsleri de o kazanır.

Slot girşinde numaralı fiş slalım sıramız gelince slota gireriz bari.

Vasıflı tüm mobları dolaşıyorum yer bakıyorum 1 saat harcıyorum kendime güzel slot bulmak için

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt