Oyuncu Arıyorum Yeni Ekip Kuruyorum. Solo Oyuncuları Beklerim.

DenizAykan

Üye
Merhaba, Adım Deniz ve Twitch üzerinde Rise Online yayınları yapıyorum. Rise Online, benim ilk MMORPG deneyimim. Bir süredir bu oyunu öğrenmek amacıyla aktif olarak oynuyor ve birçok bilgi edindiğimi düşünüyorum. Yeni açılacak sunucularda bir melee clan kurma planım var.

Eğer aramıza katılmak isteyen arkadaşlar varsa, aşağıda belirttiğim şartları sağlıyorlarsa benimle iletişime geçebilirler. İlk olarak, oyuna yeni başlamış ya da orta düzeyde bilgi sahibi, bir miktar para yatırabilen ve en azından exp premium gibi seviye kasmak için gerekli ekipmanları alabilen arkadaşlar olmalı.

Ayrıca, online süresi yüksek olmalı ve clan etkinliklerine düzenli olarak katılabilen, art niyeti olmayan, oyunu sadece ticarethane gibi görmeyen dürüst ve iyi muhabbeti olan arkadaşları bir araya getirmek istiyorum. Kalabalık bir ortam yaratmak istemiyorum, bu nedenle samimi ve sıcak bir atmosfer oluşturmayı hedefliyorum.

Eğer bu şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Birlikte keyifli ve başarılı bir oyuncu grubu oluşturmak için sabırsızlanıyorum.

İletişim için Twitch/denizzaykan kanalını ziyaret edip hakkımda kısmından discord adresimize katılabilirsiniz genel olarak discordtayım geldiğinizde genel sohbete clan için geldim diye yazarsanız kanala çekebilirim .

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt