Yeni güncelleme ile ilgili olumlu olumsuz düşünceleriniz.

Lynch

Üye
sen ne yapıyosun zr skil dışında onu merak ediyorum oyunun neresindesin hangi klandasın hangi classın garip garip konusuyosun atarlı giderli forumuna geldik madem açtın konu iyi kötü yorumları oku bu şekilde konuşmana gerek yok.
Zr skill yapmak istemediğimden dolayı zaten oynamıyorum. İşin içine aşağılamaya çalışmak ve yalanlanmayi mi savunuyosun şimdi sen bu söylediklerine ? Adamın attığı postları kontrol et bide benimkileri yanlış kişiye gider yaptığını zaten anlayacaksın

MaRaKeSH

Üye
Zr skill yapmak istemediğimden dolayı zaten oynamıyorum. İşin içine aşağılamaya çalışmak ve yalanlanmayi mi savunuyosun şimdi sen bu söylediklerine ? Adamın attığı postları kontrol et bide benimkileri yanlış kişiye gider yaptığını zaten anlayacaksın

zaten oynamadığın bir oyun forumunda neden sürekli olumsuz yorum yaptığını merak ediyorum adam diğer arkadaşın postunu okudum bu arada okumadan yazmadım kara muhalefet ve tahrikleri bir kenara bırakmalısınız biz burda bir kitleyi savunuyoruz bireysel değil yazdıklarımız bizde yeri geliyor yok artık diyebiliyoruz olayları kişiselleştirmemeliyiz. adamın yazdığı belli etkinlik koydular daha ne yapsınlar dedi sen adamı nickin gibi linç etmeye çalıştın. kimseyi korumak haddime değil bostan korkuluğu değiliz sonuçta ama platformda düzeltilmesi gereken konuları tartışıyoruz, oyunu yıkmıyoruz

MaRaKeSH

Üye
Bak arkadaşım cümlemde kuş serisine atıfta bulunmam sebebi bu oyunu klasik mmorpg görüp durum ne olursa olsun mutlaka gelecek, oynayacak bir takım insanların olacağı idi ve kendimide öyle saydım burada seni kızdıran nedir onu anlamıyorum.

Basit mekanikten kastım karşına gelen bir ırkın ve karakterin senin karakterine ortalama ne kadar dmg vurabileceğini ortalama tahmin edebiliyor olman, (İtemler çok çeşitli olabilir ama kısır bir Assas'ın alacağı itemler max. bellidir yada bir Warriorun gibi gibi) Bu oyunda çok fazla değişken yok itemler belli, skiller belli.

Ayrıntılı skill ağaçları olan, itemlerin onlarca upgrade olasılığı olan, combo skill çeşitliliği olan bir oyun değil, tüm klasların hangi lvl ne ne vuracağı üç aşağı beş yukarı belli, kritik vurma durumu bile yok (ha bunu kötülemek için yazmadım bende bu sebeple oyundayım)

Bir yukarıdaki satıra bağlı olarak hedeflenen itemler belli, hatta hangi moblardan ne düşer belli ki o nedenle insanlar saatlerce aylarca aynı slotlarda farm yapıyor ve forumda bu konular için onlarca mesaj var. Bundan da rahatsız değilim vaktin varsa boş bulursan herkese hitap ediyor (buda beni oyuna çeken bir başka etken)

İyilik bulaşıcıdır beni tanıyan yada benimle aynı partiye denk gelen insanlar bilir grinding yaptığımız bir yere görev için birisi gelirse yardım isterse partide yer olmadığı durumlarda onlarca kez kimse yardım etmediği için çıkıp müsaade etmişliğim vardır. Görev için yardım isteyen kimseyi klanda olsun yada olmasın önemli değil geri çevirmemişimdir.

Oyunun grafikleri ilk oyuna göre çok çok güzel, güncel bir makinan varsa rahat rahat oynayabiliyorsun çok fazla karşıtlık yada parlaklık olmadığı için gözü de yormuyor.

Daha çok yolun başındayız çok eksik ve hata var tabiki ; eleştriceğiz, şikayet edeceğiz, öneride bulunacağız, talep edeceğiz

Bu yukarıda yazdıklarımda mesajımda vardı evet rahatsız olduğum durumlar içinde satırlarım vardı, önemli olan senin hangi satırdan rahatsız olduğun ben o satırları hepsini kapsar şekilde yazmadım ki.

Ama rahatsızlıklarımızıda dile getireceğiz ve şahsi fikrim oyun içindeki ticaret erbapları, insanlıktan nasibini henüz almaya fırsatı olmayan insanlar, beşeri ilişkileri olmayan tipler gibi rahatsız edici oyuncu kitlesi.

Bak sen bile mesajımı nereden aldın nerelere getirdin meramımı anlatmak için bir sayfa yazı yazmak durumunda kaldım anladınmı akıllı kardeşim benim.

Benim kalitem yada kalitesizliğim burada zaten kendini belli ediyor ama senin bu oyunu benim oynayıp oynamayacağım kararını vermene yetki vermiyor, ben fikrimi söylerim (şahsına tek kelime etmem) senin fikrine uygundur katılırsın uygun değildir katılmazsın.

Oyundaki tüm aklı başında insanlardan eğer yanlış anlaşıldım ise özür dilerim mesajım size hitaben değildi.
yazmışsın eline sağlık anladığım kadarıyla az çok oynadığın oyunları tahmin edebiliyorum path of exile, diablo 3 , lost ark tarzı mekanikler kafandaki diye tahmin ediyorum. dolu dolu içeriklerle bezenmiş sezon adı altında farklı kombinasyonları deneyebileceğin bir oyun var kafanda yada öle olsun istiyorsun buna da okeyim. ama bu oyun böle evet karmaşık değil evet çok uzman olmana gerek yok ama sosyal bir topluluk var. dayanışma var ki oyun köşe yazılarıyla başlangıç animasyonlarıyla bunu sürekli yineliyor. her çeşit insan var katılıyorum ama kimle muhattap olmak istersen onla olursun bu oyunun kötü olduğunu göstermez

birol2003

Üye
yazmışsın eline sağlık anladığım kadarıyla az çok oynadığın oyunları tahmin edebiliyorum path of exile, diablo 3 , lost ark tarzı mekanikler kafandaki diye tahmin ediyorum. dolu dolu içeriklerle bezenmiş sezon adı altında farklı kombinasyonları deneyebileceğin bir oyun var kafanda yada öle olsun istiyorsun buna da okeyim. ama bu oyun böle evet karmaşık değil evet çok uzman olmana gerek yok ama sosyal bir topluluk var. dayanışma var ki oyun köşe yazılarıyla başlangıç animasyonlarıyla bunu sürekli yineliyor. her çeşit insan var katılıyorum ama kimle muhattap olmak istersen onla olursun bu oyunun kötü olduğunu göstermez
Oyunda sıkıntılar var onlar düzelir bugün düzelir yarın düzelir seneye düzelir ondan yana zerre şüphem yok, sıkıntı yıllar önce yaşadım bırakmamın sebebi yine oyun değil bir kısım oyuncu kitlesiydi.

Lynch

Üye
zaten oynamadığın bir oyun forumunda neden sürekli olumsuz yorum yaptığını merak ediyorum adam diğer arkadaşın postunu okudum bu arada okumadan yazmadım kara muhalefet ve tahrikleri bir kenara bırakmalısınız biz burda bir kitleyi savunuyoruz bireysel değil yazdıklarımız bizde yeri geliyor yok artık diyebiliyoruz olayları kişiselleştirmemeliyiz. adamın yazdığı belli etkinlik koydular daha ne yapsınlar dedi sen adamı nickin gibi linç etmeye çalıştın. kimseyi korumak haddime değil bostan korkuluğu değiliz sonuçta ama platformda düzeltilmesi gereken konuları tartışıyoruz, oyunu yıkmıyoruz
Balık tutuyorum kardeşim , iyi itemlere sahibim oyunu oynama isteğimi kaybetmiş bir player olarak düşün beni. Şimdi tartıştığımız konuları bir kenara bırak giderli konuşuyoruz sende bende mevzu küfür hakarete girmediği sürece bu konusma böyle devam eder diye düşünüyorum her iki taraf içinde bunu küfürsüz hakaretsiz halledebiliyoruz ve bunu sadece bir konu üzerinde tartışarak yapıyoruz sen düşüncelerini belirtiyorsun ben düşüncelerimi senin fikirleri ile benim fikirlerim uyuşacak diye bir dünya yok ben seni beğenmem sen beni beğenmezsin buda bir sorun değil. Fakat tekrar ediyorum ben adamı işim gücüm yok neden linçleyeyim bu bir bu kadar insan kendi aklını kullanamıyor mu da ben manipüle edebiliyorum. ? dedigimi tekrar kontrol ediyorum sen trollsün diye tatava yapan ben değilim tekrar oku yorumlarını.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt