DUYURU Yeni Kostümler Mağazaya Eklendi!

SunRise

Yönetici
Community Manager
warrior.png
v2-warrior.png

Rogue.png
v2-rogue.png

Priest.png
v2-priest.png

v2-mage.png
Mage.png

Son düzenleme:

zNative

Üye
Merhaba,
Özellikli kostüm beklmekteyiz. HP/MP/AP/DEF oyunun mekaniğini etkilidiğinin farkındayız fakat Monster attack veya defans fena olmazdı.

HeaveN

Üye
güzel olmuş 1600 cash biraz pahalı sanki ama güzel 1000cash olsa iyidi

Digna Nyx

Üye
Merhaba, protean ırkında bir kostüm satın aldık, kostüm 30 gün süreli, bu süre zarfı boyunca ırk değiştirme durumumuz olur ise, kostümü kullanma durumumuz ne olacak? Aynı kostümün lunaskar ırkındaki karşılığına mı dönüşecek, yoksa kullanamayacak mıyız? @SunRise

zuccerwate

Üye
%1 mob attack ve def eklense aslında dengeyi bozarmı ? kostümler pahallı ürünler olmasına rağmen biraz pasif kalmış sanki
en azından nft kullanıları ile aramızdaki farkı kapatmada biraz yardımcı olsalar bari

enokaptan

Üye
Güncelleme notları oyuncuları memnun eder umarım şahsen kostüm falan ilgilenmiyorum

gameparodi

Üye
kostümler ırk değiştirince değişiyormu değişmiyor ise çöpe mi atıcaz yada kostüm var diye ırk basmaktan çekinecekmiyiz . kostümler güzel fakat cash fiyatı olarak yükselmiş sanırım ekstra özellik geldi %1 atack gibisinden.

BabuQe

Üye
Merhaba, protean ırkında bir kostüm satın aldık, kostüm 30 gün süreli, bu süre zarfı boyunca ırk değiştirme durumumuz olur ise, kostümü kullanma durumumuz ne olacak? Aynı kostümün lunaskar ırkındaki karşılığına mı dönüşecek, yoksa kullanamayacak mıyız? @SunRise

Irk değişince kullanılamaz hale geliyor.

Rebornalfa

Üye
son derece kötü ve vasat.
umarım bu oyunun sonunu getirmezsiniz.
çünkü ilerleme ve gelişme kaydedemedi.
oyuncu kaybettiğinizin farkındasınız.
ve her geçen gün daha da kaybedeceksiniz.
çünkü; 65 de herkes sınırlı kaldı, drop oranı çok kötü. bir şey atmıyor. slotlar artık boş. pot parası bile çıkıyor ya da çıkmıyor.
ve herkes oyundan git gide soğuyor.
tabi ki de gönlüm böyle olmamasından yana.
arcdemon dönüyorsun bir şey atmıyor, deatlord dönüyorsun bir şey atmıyor.
zaten zindandan bugüne kadar hiçbir şey atmadı bana.
ee biz bu oyundaki emeğimizin karşılığı hiç mi olmayacak_?
nasıl ilerleme kaydedeceğiz?
son derece vasat, umarım bu sorunları çözersiniz yoksa oyuncu kaybınız daha çok olacak.
Rise Online' yi seviyoruz, biraz bazı şeyleri düzeltirseniz seviniriz ;)

deathlift

Üye
Şuan için kostüm diğer ırkta kullanılmıyor.

DAYAQQQQQQ

Üye
Merhaba,
Özellikli kostüm beklmekteyiz. HP/MP/AP/DEF oyunun mekaniğini etkilidiğinin farkındayız fakat Monster attack veya defans fena olmazdı.
NFT markette istediğiniz şekilde kostum var , sizde oradan değerlendirebilirsiniz. Böylelikle oynadığınız oyunun Blockchain alanında da desteklemiş olursunuz.

Hedvein

Üye
Çok çok çok hoj :D Kozmetik olarak daha zenginleşmesi dileği ile.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt