Oyuncu Arıyorum Yeni Serverda Elit Insanlardan Oluşan Melee Ekibimizi Yeni Priest, Tp Mage Ve Warrior Arkadaşlarla Büyütmek Istiyoruz.

COMANCHERO

Üye
27+ yaş ortalamasında efendi insanlardan oluşan elit bir ekibiz. PK öncelikli bir clanız. Oyundaki en güzel farmın bowl bölgesindeki bosslar olduğunu düşünüyoruz. PK eşliğinde bosslarıda kovalayacağız. İtem dizme derdi olmayan sağlam bir ekibiz bize ayak uydurabilecek muhabbeti sohbeti güzel olan arkadaşları aramızda görmek isteriz.
Konunun altına yorum atarsanız özelden discord bilgisi paylaşacağım detayları orada konuşuruz.

Son düzenleme:

ibanez00

Yeni Üye
85 lv warriorum klan arıyorum. dc link atarsanız konuşalım

CiSK

Üye
merhaba. Online süresi vb beklentileriniz nelerdir ?

TearFall

Üye
27+ yaş ortalamasında efendi insanlardan oluşan elit bir ekibiz. PK öncelikli bir clanız. Oyundaki en güzel farmın bowl bölgesindeki bosslar olduğunu düşünüyoruz. PK eşliğinde bosslarıda kovalayacağız. İtem dizme derdi olmayan sağlam bir ekibiz bize ayak uydurabilecek muhabbeti sohbeti güzel olan arkadaşları aramızda görmek isteriz.
Konunun altına yorum atarsanız özelden discord bilgisi paylaşacağım detayları orada konuşuruz.

Lunaskar düşünüyorsanız bana link atabilirsiniz,

Jehat

Yeni Üye
merhaba hocam. ekibinize katılmak istiyorum. discord linki paylaşırsanız sevinirim.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt