Yönetime Hep Sitem Ettik Ancak Bugün Bize Sadece Şapka Çıkarmak Düşer.

Jorgett4

Yeni Üye
Öyle bir patch ki oyun ekonomisini düzeltmeye yönelik hangi sorunlar feedback verildiyse çoğunun bir karşılığı olmuş.
Hep eleştiri olmaz, mahcup bir şekilde teşekkürler.

pompacıriseyalelli

Üye
Öyle bir patch ki oyun ekonomisini düzeltmeye yönelik hangi sorunlar feedback verildiyse çoğunun bir karşılığı olmuş.
:D oyun ekonomisini düzeltmeye yönelik hangi maddeler varmış yazabilir misin kanka :D ben başka bişi mi okudum merak ettim de?

The Matrix

Üye
Yönetim ekibi ve geliştirici ekibin yattığını hiçbir zaman ima etmedik çalışkanlar, en azından ben etmedim. Benim ve topluluğun genel şikayeti multi bilgisayar farmcıları. Gelen güncellemede de bu problemi kökten çözecek bir madde yok iyi forumlar.

jaunbae

Üye
Attıkları güncelleme süper ancak hala elle oynayan adama 1 kanal açıp afk farma 3 kanal açıyor olmaları komik, iyi forumlar.

Jorgett4

Yeni Üye
Zamanla analiz edilerek bir nerf daha gelebilir gibi duruyo.

yetiyet

Üye
Bunu yazan arkadaş h5 e girmemiştir. Girerse görecektir ki orada bir sürü 35 asas 36 asas gibi nickler row açmış devam ediyor.

YUZDEELLI

Üye
Yemin ediyorum 15 pc hali hazırda bende mi girsem bu işlere diye düşünüyorum :D

JusTTory

Üye
buna günü kurtarmak denir uzun vade değişim şart

Jorgett4

Yeni Üye
Kesinlikte şart, mount race hala royal chest veriyo ve servera gereksiz item sokuyo sadece şans faktörü ile, gate'den geçtin ileri atarsa aldın geri atarsa gecmis olsun. Ya da ilk düzlüklerde kosarken apostle lr atarsa paso lr yersin vesaire cok dengesiz ve unfair bi etkinlik. En azından giren herkese token vermeyi bıraktılar ama yetmez.
Multi pc icin de hagard drobunun nerf yemesi lazım cünkü hagard exp kasıp kendimizi hazırladıgımız bir bölge, biz 1 hafta expimizi kastık kendimizi hazırladık ve bir daha gitmedik. Adam ordan ev geçindiriyosa büyük sorun var.

YUZDEELLI

Üye
CZ de 1 asasa bir miktar para verirseniz, 7 hesabınızı partiye alıp gün içerisinde 5.000 BP kasabilir, sonra bu hesaplarınızla haddar 5 de güle oynaya farm atıp para kazanabilirsiniz
allaha şükür kendi np mi kendim kasabilecek birisiyim :D ama ilgilenen arakdaşlar varsa duydunuz çalışkan ve azimle işini icra eden insanlar hala haytta bitmemiş :D 5 k np elimizin kiri be dayı :D

The Matrix

Üye
CZ de 1 asasa bir miktar para verirseniz, 7 hesabınızı partiye alıp gün içerisinde 5.000 BP kasabilir, sonra bu hesaplarınızla haddar 5 de güle oynaya farm atıp para kazanabilirsiniz
Clan reklamlarının yapıldığı kısımlarda taksi ilanları çoktan açılmaya başlamış...

ELFAKIRO

Üye
Yahu güzel kardeşim benim
Güzel kardeşim benim neyine mahcup oluyorsun afedersin de . Çok merak ediyorum neyine mahcup oldun. Ağzına bir parmak bal mı çaldı 5 k np olayı. Hagard 5 de 45 dakika boyunca uğraşıp 8 adam bir araya gelip iton slotuna gidiyoruz. Kafamıza 5 dakika içinde 8 karkater geliyor . Partinin dağılması 5 dakika . 45 emek verip kurduğun pt 5 dakikada dağılıyor.

Otistik

Üye
Feedbacklere olabildiğinde yakından bakıyorlar bu konuda saygı duymak gerekir.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt