Öneri Yumurta Toplayıcılığı Eşitlesin

Maximiliantr

Üye
Merhaba,

Son zamanlarda oyunda incelediğim ve analiz ettiğim birkaç konu var. Öncelikle, oyunda dengeyi sağlamak için elinizden geleni yaptığınızı biliyorum ancak bazı hususlar gözden kaçmış olabilir. Örneğin, ben 80 level bir Battle Priest'im ve full item ile 1 saat farm yapıyorum. Farmımı genellikle çöp slotlarında yapıyorum ve hem mana hem de SC harcıyorum. Bu durum sadece benim için değil, diğer joblar için de geçerli.

Konuya gelirsek, saatte maksimum 4m kazandığımız bu slotlarda masrafımız da var ve buna itirazım yok. Çünkü tüm MMORP dünyası bu şekilde işliyor. Ancak, 50 level Asas karakter açıp sadece yumurta toplayarak saatte bizim masraf harcayarak elde ettiğimiz oyun parasından daha fazla para kazanıyor. Yumurta toplamak için ben de bir ara denedim ancak her slot Asas mafyalarıyla dolu ve hem daha hızlı hem de skinning daha güçlü oldukları için benim için pek verimli olmadı.

Naçizane bir tavsiyem var: Yumurta toplamak için Skinning seviyesinin 20 veya daha yüksek olması gerekiyor. Böylece sadece Asasların yumurta toplayarak slotlara çökerek dengesiz bir ortam oluşmasını engelleyebiliriz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt