Zindanda drop bekleyenlerin son hâli (ibretlik)

Nihâvend

Üye
1656576911814.png

birol2003

Üye
Oyun için drop olayını anlıyorum azaltmadık dense bile azalmış olmasını anlıyorum sonuçta oyuncu sayısı ve sunucudaki item sayısı arasında bir ilişki olup buda drop oranlarına yansıyor olabilir, ama dungeonlardan item atmaması nedir onu anlayabilmiş değilim dungeondan 0 itemle çıkmanın mantıklı bir açıklaması yok, en çöp oyunlarda bile dungeon bitirmenin bir bonusu olur, iyi yada kötü, az yada çok bir şey vermesi lazım hadi yönetim cimri diyelim en azından kupon benzeri bir şey versin bölüm sonu yaratığı onu biriktirip iyi bir şey alalım yada kırdırılabilir bir item olsun şansa bir şeyler versin ama 0 item çok çok saçma.

CuneytARKIN

Üye
Beni gördün mü direğe yaslanmış biri var ya o benim işte. Açıldığı günden beri 1 dungeon bile kaçırmadım. Ne solo ne party. İstisnasız hepsine girdim. Aldığım en iyi drop Facelifter (+1) :D 2 tane de priest Elite kolluk var onları unutmayayim :D

mrares

Üye
Hahahahahahaha bayadır gülmek için bir yorum yapmamıştım iyi geldi :D

SesliBilgilerTR

Üye
zindan ve drop tamamen şans işi , solo konusunda bende henüz drop almış değilim ve ortalama min 30 gün günde 2 hakkımı kullanarak girdim, ama alanlarıda gördüm drop :D galiba tamamen bahtsızlık ile alakalı bir durum grup zindan dan item alan çok var yanlız soloya göre.

Lolgamelol2

Üye
Ya anlamıyorum şu zindanlara bir tane telafi ödülü koymak çok mu zor o kadar pot harcıyoruz.

Artes

Üye
Premiz var en azından nadir sıradan item atsa o'da yok :D

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt