İstek Zindanlar düzelmiş dc sorunu giderilmiş diyen arkadaş bi baksın buraya

4Seanz

Üye
unknownasda.png

Zindan dc sorunu giderilmiş evet görüyoruz 4 kişi zindan yapmaya çalışıyoruz bravo @SunRise

HypnotiC

Üye
'' Zamanla Düzelecek arkadaşlar. oyun daha erken erişim aşamasında. biraz sabır lütfen..

4Seanz

Üye
Ne zaman mezara girince mi ? bunun erken erişimle alakası yok düzeltik demelerini biliyorlar ki her patch de bi sorun oluyor.

GizliPriest

Üye
'' Zamanla Düzelecek arkadaşlar. oyun daha erken erişim aşamasında. biraz sabır lütfen..
Kardeşim oyun 2 yıldır var. Zindan da 2 yıldır var sen 2 aydır oynadığın için böyle rahat konuşuyorsun. Betada testler de zaten var olan şeyler getiriliyor oyuna ve o zamanda hiçbir sorun yokken şuan sorunlu durumdalar.

RickSancheZz

Üye
Şu Death valley boss event sonrasında gelen güncellemeyle bendeki crash sorunu bitti, dungeon öncesi relog atmaktan bıkmıştım, tamamen düzelmemesi üzücü.

HypnotiC

Üye
Kardeşim oyun 2 yıldır var. Zindan da 2 yıldır var sen 2 aydır oynadığın için böyle rahat konuşuyorsun. Betada testler de zaten var olan şeyler getiriliyor oyuna ve o zamanda hiçbir sorun yokken şuan sorunlu durumda

o zaman oynamayın size zorla oynayın diyen yok ben şikayetci olacağım bir oyunu asla oynamam bilgisayarıma setupunu bile indirmem şuan bir şikayetim yok gayette eğlenceli bir oyun

4Seanz

Üye
o zaman oynamayın size zorla oynayın diyen yok ben şikayetci olacağım bir oyunu asla oynamam bilgisayarıma setupunu bile indirmem şuan bir şikayetim yok gayette eğlenceli bir oyun
Sen var ya buralarda yıpranıyorsun çok güzel bi açıklama etmişsin beynince :D

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt