1 Ağustos Beta Süreci Değerlendirmesi & Söyleşi Yayını

OSCORP

Rise Online World Content Creator
Soru Savaşları.png

Herkese selam,
beni alfa 1 & 2 süreçlerinden belki tanıyanlar vardır aranızda alfa kapanışı ile alakalı iMTC, Jusuke35 & Ben "SoothSayer Sohbetleri" adında bir söyleşi yayını yapmıştık ve gayet keyifli geçmişti şimdi ise yine aynı kadroyla "Soru Savaşları Beta Süreci" adındaki içeriğimizi 1 Ağustos'da sizlerle paylaşacağız canlı yayından bizlere sorular sorabiliceksiniz, tahminlerimizi konuşacağımız bu içerikte sevgili topluluk yönetici Mergen de hepsi olmasa da bazı soruları yanıtlamak & bizlerle sohbet etmek için aramıza konuk olacaktır.

(Hepiniz gibi bizlerde heyecanla Beta sürecini bekliyor ve sizler ne biliyorsanız bizlerde onu biliyoruz bunu unutmayın.)
Yetkili bir kişinin ağzından duymadığınız hiçbir şey net bilgi değildir.

Oscorp.png

mstbsrn07

Üye
-bak sorarım ha
+sor kardeşim
-sonra bana deme ha sorarım ha
+sor buyur kardeşim
-sonra bana kızma sorarım ha
+ha anladım sen uzak dur
-tmm

forumda güzelmiş hep uzak kaldım bol paylaşım yapında vaktimiz güzel geçsin

mstbsrn07

Üye
üstünde kızarsın demiştim :D uzak dur diceğinide bildim :D ( çok mutluyum affet kalsın silme mesajlarımı özür dilerim insan sevdiğine vakit ayırırmış)

underestimated

Üye
Bu yayında tam tarih vermeseler de en azından hangi ay içerisinde çıkacağını söyleceklerini düşünüyorum :)
Yayını izleyemeyebilirim o yüzden şu soruyu yöneltebilir misiniz ? Class dengelerini nasıl sağlamayı düşünüyorlar , nasıl bir süreçle bu dengeler sağlanacak ?

EcdadiOSMANLI

Üye
Berat ben kendi fikrimin hep arkasindayim faydali olabilcek konularda actim ama inanki eger bu mekaniklerle devam ederlerse globalde sesleri duyulmaz 1.ci olarak kendi özgün düvüs mekanikleri olmali bu olmazsa ben dahil herkez bu oyuna knight online cakmasi diyecek ve bu sekilde kotu bi cikis yapmis olucak bak baska bi türk yapimi oyun olan seninde bi videosunu cektigin kayra bile kendi mekaniklerini kullandi ama kimse sen bu oyunun kopyasini yaptin demedi elindeki imkanlarla bu kadarini yapabilmis ama row ekibi cok saglam ve islerini bilen kisiler neden bir kesime yonelik bi oyun olusturulmaya calisiliyo elinizde imkanmi yok var ama 4 5 veya 6 sene onceki anketlere gore hareketmi edecekler bilmiyorum ama bu degismedigi surece ben kendi adima yüksek grafikli bu oyunu oynayacagima gider baska bi oyun oynarim daha dusuk grafiklisi var zaten bol p2w li o yuzden kimse kimseyi kandirmasin diger oyunun yönetimi iyi olsaydi ve oyuncusuna oyuna deger verseydi inanki risenin esamesi bile okunmazdi o yüzden izleyecekleri yol cok önemli

Lolgamelol2

Üye
Berat ben kendi fikrimin hep arkasindayim faydali olabilcek konularda actim ama inanki eger bu mekaniklerle devam ederlerse globalde sesleri duyulmaz 1.ci olarak kendi özgün düvüs mekanikleri olmali bu olmazsa ben dahil herkez bu oyuna knight online cakmasi diyecek ve bu sekilde kotu bi cikis yapmis olucak bak baska bi türk yapimi oyun olan seninde bi videosunu cektigin kayra bile kendi mekaniklerini kullandi ama kimse sen bu oyunun kopyasini yaptin demedi elindeki imkanlarla bu kadarini yapabilmis ama row ekibi cok saglam ve islerini bilen kisiler neden bir kesime yonelik bi oyun olusturulmaya calisiliyo elinizde imkanmi yok var ama 4 5 veya 6 sene onceki anketlere gore hareketmi edecekler bilmiyorum ama bu degismedigi surece ben kendi adima yüksek grafikli bu oyunu oynayacagima gider baska bi oyun oynarim daha dusuk grafiklisi var zaten bol p2w li o yuzden kimse kimseyi kandirmasin diger oyunun yönetimi iyi olsaydi ve oyuncusuna oyuna deger verseydi inanki risenin esamesi bile okunmazdi o yüzden izleyecekleri yol cok önemli
Çünkü knight pvp mekaniklerini çoğu kesim seviyor rise onlinede bunu bildiği için ko dan pvp mekaniklerini bire bir almış

EcdadiOSMANLI

Üye
Çünkü knight pvp mekaniklerini çoğu kesim seviyor rise onlinede bunu bildiği için ko dan pvp mekaniklerini bire bir almış
Tamam almis ama bire birde yapmazsin git ko oyna mekanik ayni ama animasyon ve effekler farkli olabilir bu sekildemi globale cikacak bu oyun veya sürekli ko nun cakmasi yaftasini mi yiceksin neden kendine özgün olmasin

mstbsrn07

Üye
Tamam almis ama bire birde yapmazsin git ko oyna mekanik ayni ama animasyon ve effekler farkli olabilir bu sekildemi globale cikacak bu oyun veya sürekli ko nun cakmasi yaftasini mi yiceksin neden kendine özgün olmasin
yanlış anlamada bu oyun knightı ters çevirdi düz geçti e tabe zengin bebeleri kesecek ezik çar bulamicakya ağlıyorlar

Nart

Rise Online World Content Creator
Yayındayız bi aksilik olmazsa :)

Muti

Üye
arkadaşlar 1 ağustos diyorsunuz ama saat vermiyorsunuz biraz garip değil mi

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt