1. Alfa açılış tarihi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

WhoreBeast

Üye
Mailden alfa için katılım onayı aldık, ancak tarihle ilgili olarak bilgilendirme yapabilir misiniz ?
Ona göre planlarımız yapalım. Şimdiden teşekkürler.

Tekitekurin

Üye
abı yettı da 102301 tane konu var bunla alakalı acıklayacagız dıyorlar zamanı gelınce ne anlıyorsunuz bu kelımeden ?

May Payne

Üye
Beyler sakin. Kavga etmeden dövüşün. Oyunu indirip kurun. Güncellemesini yapın ve bekleyin. Onay alan arkadaşlar, o malum (ne zaman gelecek bilmiyorum) tarih geldiğinde oyuna giriş yapabilecekler. Heyecanınızı anlıyorum lakin fanatizme dönüşmesinden korkuyorum. :S

WhoreBeast

Üye
Yok şu arkadaş gibi kendini nimetten sayıp da kullanıcılara saçma sapan laflar edenler olmasın yeter benim için

toxhin

Üye
kardesım dun konu acılmısdı okumadınız ne bos yapmayı sevıyorsunuz canınız sıkıldıkca konu acıyorsunuz

AsiTR

Üye
Açılmış bir konu var ondan devam etseydik daha iyi olurdu sanki. Tarihe gelince herkesin bir hayatı bir planı var. İşimizi gücümüzü yoğunluğumuzu ona göre ayarlıyoruz. Ben mesela bu oyunu ciddi hevesle bekliyorum. Bilerek iş yoğunluğumu oyunun çıkacağı haftadan sonraki haftaya ertelemek istiyorum. o hafta doya doya oynayayım diye ama tarih belli değil.

Vision

Senior Moderatör
Önümüzdeki haftaya kadar açmayı planlıyoruz, ancak gün konusunda henüz kesin bir bilgi yok şu an için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt