10 Saat Komedi̇si̇

neren51

Üye
Evet arkadaşlar, Büyük bir yenilik(!)

Artık 10 saat row kullanınca, 11. saatin ilk saniyesinden itibaren rowunuzun maliyetini karşılamaya yarayacak coin, pot veya diğer droplardan faydalanamıyorsunuz.

BÜYÜK YENİLİK NE ANLAMA GELİYOR ?

-Oyuna coin üretimini SEN exp kasan oyuncu YAPAMAZSIN, 10 saat kas sonra zarar et.
-Oyuna coin üretimini SADECE multi PC'ler YAPABİLİR, çünkü onlar 2 char çalıştırıp 6 char oturtuyor, 10 saat geçince çalışan 2 charın row'unu durdurup oturan charları çalıştırarak bir döngü halinde coin üretimi yapabiliyor!

BÜYÜK YENİLİK NE ANLAMA GELİYOR ?

-Biz oyun yönetimi siz exp kasarken oyunun GB dengesini bozmanızı istemiyoruz.
-Büyük slotlarda (Arch Demon-Runic Golem-Ironclaw vb) farm partylerininde Hatred-Vixen-WarScythe gibi itemlerin değerlerini çok düşürmelerine engel olacağız!

GorrTheGodButcher

Üye
"BÜYÜK YENİLİK NE ANLAMA GELİYOR ?

-Biz oyun yönetimi siz exp kasarken oyunun GB dengesini bozmanızı istemiyoruz.
-Büyük slotlarda (Arch Demon-Runic Golem-Ironclaw vb) farm partylerininde Hatred-Vixen-WarScythe gibi itemlerin değerlerini çok düşürmelerine engel olacağız!"

E bunlar mantıklı?

0TT0MAN

Üye
Neden ? GB dengesini sadece tek amacı GB üretmek olan multi pcler mi karar veriyor?
GB harcayan solo oyuncular , exp kasan kişiler söz hakkına sahip değil mi :)
solo oyuncular bu tür oyunlarda söz hakkına sahip değil malesef ki bir kitleniz yada tanınırlıgınız olması gerekiyor

.AdmiraL.

Yeni Üye
Farm mafyasının çökmesi ve herkesin farm atabilmesi için o kadar tavsiye veriyoruz getirdikleri ise ROW drop süresini 10 saate indirmek oldu.
Bu 8 karakterle 60 lvl moblarda farm atan adamlar için hediyeden başka bir şey değil, 10 saat sonra 2 çarı değişse yetiyor ama solo adam veya 3 5 bilgisayarıyla farm atmaya çalışanlara ağır darbe oldu üstüne mafyalara ks ile karşı durabilmeninde önünü kapattı mafyaların ekmeğine yağ sürdüler resmen.
Hem itemlerin değerinin artması hem mafya olayına son verip herkesin rahat farm atabilmesi için:
ROW çalışan camplarda sadece coin atsın coin dışında item düşmesin.
ROW'suz camp sayısı 2 ye cıkarılıp droplu olsun(makro-hileye karşı sıkı denetim olsun)
Böylece elle yapılan farmın düşürülen itemin değeri artar oyuna aşırı item girişininde önüne geçilmiş olur.
Mafya düzenide sona erer.
Ama tavsiyelerimiz boşa gidiyor üstüne 10 saat gibi mafyaları sevindiren solo oynayanları bitiren bir garabet getiriyorsunuz.

Pitou

Üye
Bu olay tamamen multilere yarayan bir durum olmuş normal oyuncu zaten drop alamıyor pot parası , row parası çıkmıyor bir ton masraf. Multicinin zaten Yüzlerce hesabı var birini çıkarıyor diğerini sokuyor adam için hiçbir şey değişmiyor ki tamamen onlara yarayan bi sistem. Bu kararları yönetim içinde kim alıyorsa yanlış düşünüyor yanlış kararlar veriyor.
ÇÖZÜM: Row' a drop ve coins kapalı olacak sadece exp amaçlı kullanılacak. Yönetim ille biz multicilerden para kazanmak istiyoruz yapamayız diyorsa Row açıldığında "Hatred ,vixen ,warscy , İmperial" gibi değerli epic eşya dropları tamamen ROW a kapalı olması gerekiyor . Row a bunu açtığınızda piyasa aşırı düşüyor.

bamdroid

Yeni Üye
ben drop alamıyorum ks gelince, ilk 10 saati baz alıyor. ks gittiği zaman benim sürem gitmiş olduğu için yine drop alamıyorum. mantık hatası var ve acilen bir şeylerin düzeltilmesi gerek.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt