İstek 2 adet öneri istek, reklam ve oyun içi

MaxPayne

Üye
Yönetici arkadaşlardan beklentim

1. oyunun reklamı yapılıyor ama sanki yeterince reklam yapılmıyor gibi herkesin duyacağı haberdar olacağı reklamlar yapılmalı diye düşünüyorum, haksız mıyım

2. Lütfen item ve coin mevzusu falanca siteler aracılığı ile olmasın herşey oyunun içinde olsun dışarıya hiçbir şey gitmesin herşey oyunun içinde olmalı, zira aksi halde oyunun ömrü çok kısa olur, benim istediğim wow gibi daimi olması.

Ben biliyorum ki yönetici kadrosu insanların isteklerini beklentilerini biliyor ona göre haraket ediyor oyunda açık olacağını sanmıyorum.

Rise Online’ı oyun olarak görelim keyif için oynayalım cep doldurma al sat oyunu olmasın buna çevrilirse ömrü belli 6 ay anca gider hem gerçek oyuncuların emekleri hemde tüm yöneticilerin emekleri çöpe gider, buna izin verilmemeli diye düşünüyorum.

pinkishorange

Üye
1) Reklam için erken olduğunu düşünüyorum. Daha beta ve official ne zaman çıkar belli değil ki zaten bu devirde öyle aylar öncesinden reklam yapmaya gerek yok. Yapılan reklamın birkaç saat içinde tüm dünyayı dolaşabilme potansiyeli var. Yeter ki güzel bir reklam çalışması yapılsın.

2) Kesinlikle katılıyorum. Ben de oyunun kendine has market ve ödeme sistemi olmasını, aracıların olmamasını istiyorum fakat sanırım Klasgame sponsor olduğu için site üzerinden belirlenen oyun materyalleri alınabilecek. Hatta şu an Klasgame'de Rise Online kategorisi var. Tabi size destek veren firmanın sizin sayenizde para kazanması gayet doğal fakat umarım bu sponsorluk anlaşması ömürlük değildir :)

hzljoepr

Üye
1) Ben reklamların yeterli bi şekilde youtube dan yapıldığını düşünüyorum. o izleyen kişilerin %10 u gelse yeter zaten.

2) Kesinlikle katılıyorum oyunu keyif almak için oynayalım ama absürt bi şekilde item kasanlar olursa oyunda gb felan ticareti dönerse birileri seri gb yapıp satmaya kalkabilir her oyunda var bu bunun önüne geçemeyiz benim düşüncelerim bunlar.

Vision

Senior Moderatör
Merhaba,

Şu an için herhangi bir reklam çalışması yapılmıyor. Henüz alfa aşamasında bulunan bir oyunun reklamını yapmak için çok erken. Oyun son güncellemeleri aldıktan sonra tanıtım için kapsamlı reklam çalışmaları yapılacaktır. 2.madde için ise oyunun ilk gününden itibaren oyuncu dostu bir tutum izleneceğinden şüpheniz olmasın.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt