28 Kasım 2022 Discord Toplantısında Konuşulanlardan Bazıları

Hedvein

Üye
Merhabalar, bu konu altında yönetimin ileri zamanlar için planladığı Yakın ve Uzak gelecekteki yol haritasını paylaşmak istedim, sizler de fikirlerinizi yazarak görüş belirtebilirsiniz, iyi forumlar.

Ruh bağı kaldırılması ile alakalı güncelleme yapılacak,
Etkinliklerden AFK kalanlara ceza verilecek ve giriş şartları değişecek,
Takı yükseltme olacak ama yakın zamanda değil,
DV 2 belli zamanlarda kapatılacak, tek DV olunca droplar artacak orada.
Yeni zindan gelecek, en iyi zindan olacak dendi.
Clan sistemi,
Yeni PVP Map,
Yılbaşı etkinlikleri olacak,
Silah efektlerinde güncelleme: Savaşçı sınıfı bazı rollerin silahları sırtına koyabilmesi gibi,
Yeni Premium Gelmeyecek,
Yeni sunucu düşünülmüyor,
Twitch Yayınları Geri Başlayacak,
Skill Bar için Preset özelliği düşünülmüyor,
Etkinliklerde karma ırk özelliği eklenecek yakında,
Warrior ve Priest sınıfına yeni epic silahlar gelecek,
Pve ve Pvp'nin aynı anda olacağı bir etkinlik gelecek, Dünya Boss gibi ama savaş da içeren faktörü,
Kafalık gizleme çalışması devam,
NFT veya Normal bir skin eklenmesi düşünülmüyor,
2-3 ay içerisinde tüm etkinliklerin gelmesi ve optimizasyona dair sorunların giderilmesi planlanıyor

Aziz

Üye
Elinize sağlık. Çok güzel olmuş. Dinlemyen, kaçıran ya da sorusu olup cevabı burada olan arkadaşlar için faydalı.

Benbu

Üye
şeyide sorsaydınız keşke
Yine neden binaların ne isteyecegi hakkınd bilgi verildi??
Yumurta faciasından sonra neden gene bu yapıldı?
Elinde gb olanlar bu malları toplasın sonrada faiş fiyattan satıp 10 20 gb lerini yumrutada oldugu gibi 200 300 gb yapsınlar diyemi ?
elinde gb olmayan veya oyun içi emekle kasan oyuncular neden tekrar mağdur ediliyor ?
Aynı hata bilerek neden tekrarlanıyor ders alınmıyor?
ben sordum sildiler sorumu

Vision

Senior Moderatör
Paylaşım için teşekkürler.

Aziz

Üye
şeyide sorsaydınız keşke
Yine neden binaların ne isteyecegi hakkınd bilgi verildi??
Yumurta faciasından sonra neden gene bu yapıldı?
Elinde gb olanlar bu malları toplasın sonrada faiş fiyattan satıp 10 20 gb lerini yumrutada oldugu gibi 200 300 gb yapsınlar diyemi ?
elinde gb olmayan veya oyun içi emekle kasan oyuncular neden tekrar mağdur ediliyor ?
Aynı hata bilerek neden tekrarlanıyor ders alınmıyor?
ben sordum sildiler sorumu
Selamlar. Ben tahminimi söyliyim. Neyin ne kadar ve nasıl belli olacağı belli değil. Mesela deri isteyecek. 100 adet deri de yeterli kalabilir, 10 bin adet yetersizde kalabilir. Clan yapı sistemi düşünüldüğünde ya da crafting konusu ilk geldiğinde stonemasterynin clan binaları olacağı için söylenmişti zaten. Yoksa neden bu meslek var soruları sorulurdu. Yani aslında ilk crafting gelirken bile taşın zaten değerli olacağı belliydi. Bir nevi kumar gibi. Yani GB ile satın alan kişi elinde patlayabilir. Ayrıca on binlerce malzeme alsa bile bir binayı yapması belki günlerini, haftalarını alacak. Bu durumda malzeme ucuzlayabilir. Zarar edebilir.

Benbu

Üye
Selamlar. Ben tahminimi söyliyim. Neyin ne kadar ve nasıl belli olacağı belli değil. Mesela deri isteyecek. 100 adet deri de yeterli kalabilir, 10 bin adet yetersizde kalabilir. Clan yapı sistemi düşünüldüğünde ya da crafting konusu ilk geldiğinde stonemasterynin clan binaları olacağı için söylenmişti zaten. Yoksa neden bu meslek var soruları sorulurdu. Yani aslında ilk crafting gelirken bile taşın zaten değerli olacağı belliydi. Bir nevi kumar gibi. Yani GB ile satın alan kişi elinde patlayabilir. Ayrıca on binlerce malzeme alsa bile bir binayı yapması belki günlerini, haftalarını alacak. Bu durumda malzeme ucuzlayabilir. Zarar edebilir.
en az 30 40 çeşit toplayıcılık metaryali olan bir oyunda 5 çeşit kullanılacak demesı yeterli değilmi ? hepsinden 1 er milyon depolarlar hangısı yoksa geri satarlar aynı fıyata bu ne demek biliyormusun sen?
bu 5 çeşite 20 ser gb yatırsa 2 tanesı tutsa 400 gb kar ederler yumurtada yapılan fiyasko gibi ama bu kar edenler sadece yine parası olanlar olur zengın daha zengın fakir daha fakir olur oyun çöp olur
biz 2 aydır yumurta yuzunden neler cekıyoruz biliyormusun sen?
80 k ya maal ettigin yemegi 65 k ya gordun mu hiç aylarca harvesting ve cooking kastıktan sonra ?

Aziz

Üye
en az 30 40 çeşit toplayıcılık metaryali olan bir oyunda 5 çeşit kullanılacak demesı yeterli değilmi ? hepsinden 1 er milyon depolarlar hangısı yoksa geri satarlar aynı fıyata bu ne demek biliyormusun sen?
bu 5 çeşite 20 ser gb yatırsa 2 tanesı tutsa 400 gb kar ederler yumurtada yapılan fiyasko gibi ama bu kar edenler sadece yine parası olanlar olur zengın daha zengın fakir daha fakir olur oyun çöp olur
biz 2 aydır yumurta yuzunden neler cekıyoruz biliyormusun sen?
80 k ya maal ettigin yemegi 65 k ya gordun mu hiç aylarca harvesting ve cooking kastıktan sonra ?
Bekleyip göreceğiz. Umarım haksız çıkarsın. Çünkü haksız çıkman daha iyi. Anlıyorum seni ve hak veriyorum.

themurolity

Üye
Karakterler arası denge ile ilgili konuşma oldu mu ? İtemlere yine nerf atılacak mı ?

BaziKritikOlaylar

Üye
Hep yapılacak, edilecek, ayarlanacak.. Ne zaman mezara girince mi? Kafalık gizleme çalışması devam nedir ya Kafalık gizliceksin sadece komik.

PlayzZerzHD

Üye
"Haftada bir yeni sunucu açacak halimiz yok." dedikleri an yüzümde istemsizce bir tebessüm belirdi.

mmtakiff06

Üye
Herşey güzel eyvallah ama en önemlisi o sonda yazılan cümle benim için akıcılık optimizasyon şüphem yok düzelir elbet ama bekleyip göreceğiz.
Ayrica yeni sunucu istekleride kapanmış oldu. Umarim sunucu felan uzun süre gelmez.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt