59 okçuyum mage dönmeli miyim ?

Fobbie

Üye
59 lv okçu oynuyorum amacım önce 60 sonrasında ise 65 yapmaktı fakat ara ara görüyorum poison damage düşürüldü gibisinden şeyler diyip (m2den geçtim, gayet de keyif alıyorum x online oynamadıysan daha önce sal kanka demeyin, yol gösteren bilgili kişilere ihtiyacım var.) okçu bırakan kişiler görüyorum. Bir arkadaşım daha var o da 65 priestti fakat mage açtı eksradan bir tane ben de mage açmayı düşünüyorum beraber. Sizce solo - pt farm olarak okçu mu daha iyi mage mi ? Seri farm yapıp para kasmak istiyorum daha iyi seviye itemler takıp daha da güçlenmek istiyorum sizce kolayca gelişim sağlamam açısından para kasabilmem açısından nasıl bir tercih yapmalıyım. Acil değerli görüş ve önerilerinizi bekliyorum :)

theTitan

Üye
dostum her job şuan partysine göre iyi. okçu çarsın okçu t ile amge açarsın amge pt ile asa açarsın mele ile mel açarsın ekip ile priest açarsın hereşy ile bp olursun solo or dual pk atarsın elinde kalaknla dolaşır ilk damgeyi absorbe edip silah takıp kesersin. ve bununların dışında farklı kombinasyomlarda olabilir. önemli olan dostum sen millete bakma hangi jobu rahat hissediyorsan onu aç. birde diğer oyund"olmayan çoklu class var roguede kıyafet takıalr sabir silah değiştirip diğer clası oynarsın. diyelim archer ptdesin bow tak baktın party okçu değil en iyi olmasada bowla aynı class yada bir altı silah olacak şekide bıçak al. aynı şey prist içinde geçerli farm atacan bp. pk atacank bp or tank pri. ya da int dp yada buf heal yada heal . rogue ve priestte premium ile hemen class değiştirip farklı zevkler sana kalmış. sağlam kemik mage takımın varsa mage oynarsın oda ayrı. warrior desene zaten ekip işi. Bende warriro hariç 3 jobda lwl 65 warriro daha sonra kasarım şuna gerek yok ama mekaniklik ve yerine göre davranma amacıyla priest ya da rogue arasında zamnala git gel yapacaksın ama biriyle decvam etmen gerekkk . okçu ile canın sıkılsa bile görev itemini bıçağını tak karşı ırk slotunda bpler kesilmeyi bekliyor dd . ve genelde karşı ırkı delip geçeceksen 2 asas garantilersin güzel np kasrsın. flame rock>ağaçlar>poisone rock>dread cyl>black mumy>sootsayer>oracle tek turda 10 15 kil alıp sonra tekrar ayrı güzergayta np kralı olrusun zaten kesilen 2 dk sonra geri geliyor :)

HeaveN

Üye
Mage ekip varsa daha iyi solo boş mage tek slot dönmesi işkence

mrares

Üye
Craft açısından düşünmek gibi bir niyetin varsa @Justice 'ın paylaştığı meslek tablosunu incele ve ona göre adım at. Daha olumlu olur senin için.

Fobbie

Üye
dostum her job şuan partysine göre iyi. okçu çarsın okçu t ile amge açarsın amge pt ile asa açarsın mele ile mel açarsın ekip ile priest açarsın hereşy ile bp olursun solo or dual pk atarsın elinde kalaknla dolaşır ilk damgeyi absorbe edip silah takıp kesersin. ve bununların dışında farklı kombinasyomlarda olabilir. önemli olan dostum sen millete bakma hangi jobu rahat hissediyorsan onu aç. birde diğer oyund"olmayan çoklu class var roguede kıyafet takıalr sabir silah değiştirip diğer clası oynarsın. diyelim archer ptdesin bow tak baktın party okçu değil en iyi olmasada bowla aynı class yada bir altı silah olacak şekide bıçak al. aynı şey prist içinde geçerli farm atacan bp. pk atacank bp or tank pri. ya da int dp yada buf heal yada heal . rogue ve priestte premium ile hemen class değiştirip farklı zevkler sana kalmış. sağlam kemik mage takımın varsa mage oynarsın oda ayrı. warrior desene zaten ekip işi. Bende warriro hariç 3 jobda lwl 65 warriro daha sonra kasarım şuna gerek yok ama mekaniklik ve yerine göre davranma amacıyla priest ya da rogue arasında zamnala git gel yapacaksın ama biriyle decvam etmen gerekkk . okçu ile canın sıkılsa bile görev itemini bıçağını tak karşı ırk slotunda bpler kesilmeyi bekliyor dd . ve genelde karşı ırkı delip geçeceksen 2 asas garantilersin güzel np kasrsın. flame rock>ağaçlar>poisone rock>dread cyl>black mumy>sootsayer>oracle tek turda 10 15 kil alıp sonra tekrar ayrı güzergayta np kralı olrusun zaten kesilen 2 dk sonra geri geliyor :)
okçuda evet asas dönüp deathvalleyde takılmak eğlenceli olabilir ama ben orada asas çarla bp kasmak yerine farm yapıp para kasabilmek istiyorum harici olarak death valleye girdiğimde de güçlü olmasını isterim tabii ki o kadar çar yaptıktan sonra :D kafam allak bullak ya

Fobbie

Üye
Mage ekip varsa daha iyi solo boş mage tek slot dönmesi işkence
haklısın evet klan falan derken iyi olabilir gibi sanırım ama cidden ne okçu ne mage ne oynayacam kafayı yedim 59 okçuya devam etmek hem istiyorum hem de hiç istemiyorum resmen

N3v3N

Üye
Okcuda iyi farm yapar. Mageden daha seri keser solo da.

Magede karakteri güçlendirecek bir durum yok. +8 branch, paper7-8set aldın mı yeter :) ırk kaldirirsin :D

Mage kasmasi okcuya göre daha zevkli. Alanla mob kesiyon epey zevkli. PK sı nasıldır bilemem.

Hedvein

Üye
X oyunu oynamana gerek yok ya bunda da gayet öğrenebilirsin her şeyi.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt