65 lw oldum saldım

Namesizz

Üye
65 lw olduktan sonra ne yapacağım??

65 oldum Destek olurmusun ?

1- Bir mobu 1 keremi 1000 keremi kesmem gerekiyor.

2- Pazar al sat yapabilmek için 1 saatmi 1000 saatmi pazarda gezmeliyim.

oyunda eğlenmek için ne yapabilirim.
Aynı moobu 4-5 saat kesmek mantıklımı.

+65 Dungeon girip bazende üşenmezsem aolo dungeon girip oyundan çıkmayı düşünüyorum artık.

Ekini olup sohbet muhabbet edip takılanlar için geçerli değildir dediklerim.

Lakin Solo veya 2-3 kişilik gruplar oyunda odun gibi aynı moobu 1000 kere kesmekten baska yapacak bir şey bulamaması bunaltıcı.

Tr haricinde eminim eminim başka ülkede bu tarz oyunları kimse oynamaz.

Namesizz

Üye
Oyunda kesmediğim görmediğim bir çok canavar var.Görev diye yapmadığım bir çok görev var.Hiç biri ayarlı değil aynı moobu 10000 kere kesersem lw alabilirim.

Bir kaç iyi exp görevi için kestiğim 10-20 tane canavar haricinde ölü bir harita.
10000 tane canavar kesmenin mantıgı yok.
Canavar keseceksek bari seviye seviye olduğumuz yerden yükseldiğimizi hissetmeliyiz.
50 lw de girdiğin slottan 65 lw e kadar kasmak ne biliyim.

HeaveN

Üye
ben 65 oldum 2 ay oldu yan char mage kastım 60 priest açtım şimdi onu kasıyorum 58 bunları yapabilirsin yada farm devam yada balıkçılık yapcaksın
birşeyler çıkıyo uğraşmak istersen 70 lvl gelmesine daha var

Namesizz

Üye
Bende 65 yanına 63 kastım 65 de yapardım ama soğudum 70 açıldı 70 olduk ne olcak.Oyunun basında çok vakit geçirmekten baska bit şey yapamıyoruz suanda.

Güncelleme ile gelen yeniliklerle daha iyi olacaktır oyun ama şuanlık bir güzelliği yok.

Buy pazar yok.Genie yok.Etkinlik yok.
bayram etkinliği bile %50 exp event oyunun olayı exp olmus.10000 tane yerine 8000 tane kesecezzzz oleyy

melih42

Üye
hayat böyle hacı zaten son vermek bizim elimizde heyecanı yok

cebraaa

Üye
valla asas 63 zindan la 65 e gidiyor ,
priest 61
mage 62 :D

UndefeatebLe

Üye
Ya şu forumda hep negatif yorumlar okumak baydı. Her oyunda olan şeyleri bu oyuna özel gibi göstermeyin artık. Hangi oyunda farklı etkinlik yapiyorsunuz? Bu tür oyunlarda gidişat ve amaç hep aynı zaten bence yeni çıkmış bi oyuna göre gayet iyi durumda.

Namesizz

Üye
Oyun erken erişim için iyi yerde ve iyi oyuncu kitlesi var bundan dolayı şuan beklenti yüksek diye karsılayamıyor beklentiyi.

tam bitmemiş oyun için iyi yerde hakkını yememek lazım düzeltirler oyunu lakin zaman alacaktır.Bende oyundan bu düzenlemelere kadar soğudugunu belirtmek istedim.

parası olan bu tür oyunlarda tabi ki ezip geçer,geçecektir,geçmelidirde.Oyunun kuralında bu var parası olan tokatlar.

MaRaKeSH

Üye
oyunun kuralı demiyelim de bu biraz oluşmuş olan pazar mantığından kaynaklı bence bu değişmeli değişirse ortadan kalkacak bir durum. mesela lost ark oyunun pazar sistemi muazzam afk pazarada gerek yok. action housa koy satıldığında gitsin adam oyununa devam etsin gene vergini al. geleneksel pazarcılık sistemi yanlış bir sistem getir diye birşey var :))

NeyimLanBen

Üye
Anladığım kadarıyla size , siz 64 Ken 70 in gelmesi 69 Ken 75 in gelmesi 74 Ken 83 un gelmesi 82 yön 90 in gelmesi....... Gerekli galiba boş durmamaniz için , bı filmi izleyince yapimcisina yazıyormusun hemen bunu izledim bı tane daha çıkar hemen canım sıkılıyor diye :) tekrar izliyom veya başka şeyler yapiyon , her şeyin zamanı var BEKLE ya da GİT.

Akc

Üye
65 lw olduktan sonra ne yapacağım??

65 oldum Destek olurmusun ?

1- Bir mobu 1 keremi 1000 keremi kesmem gerekiyor.

2- Pazar al sat yapabilmek için 1 saatmi 1000 saatmi pazarda gezmeliyim.

oyunda eğlenmek için ne yapabilirim.
Aynı moobu 4-5 saat kesmek mantıklımı.

+65 Dungeon girip bazende üşenmezsem aolo dungeon girip oyundan çıkmayı düşünüyorum artık.

Ekini olup sohbet muhabbet edip takılanlar için geçerli değildir dediklerim.

Lakin Solo veya 2-3 kişilik gruplar oyunda odun gibi aynı moobu 1000 kere kesmekten baska yapacak bir şey bulamaması bunaltıcı.

Tr haricinde eminim eminim başka ülkede bu tarz oyunları kimse oynamaz.
Bence düşüncelerin yanlış dostum. Yeni bir oyundan hemen herşey olsun istiyorsunuz.

Hedvein

Üye
Yeni çıkmış bir oyunda tam olarak ne istiyor Türk kitlesi bir çözebilsem yorum yapıcam da herkes her şeyi hemen olsun istiyor. Counter Strike 1.6'da M-L-R tuşlarına basıp servera girip oyun oynamak değil ki bu, MMORPG kulvarı çok karmaşık bir sistem iken neden bu acele.
Konuyu açan arkadaşa değil yazdıklarım, gerçekten forumun %90'ı her şey gelsin istiyor hemen. Sanki hepimiz kafaya oynayacağız gibi bir algı var, zaten gelen yeniliklere de insanlar zamanı/yeteneği yetmeyince nerf gelsin, silinsin, kaldırılsın ben yapamıyorum kimse yapamasın istiyor.
Biraz oyunun gelişimine yardımcı olacak konular açsanız da keşke işler hızlansa.

RionLi

Üye
Ben 65 oldum baktım yapacak birşey yok 2. char 65 yaptım 2 dungeon giriyorum oda sarmadı şuan 3. char kasıyorum vakit geçirmek için tıkanıyorsun bi yerden sonra

Tolgun

Üye
Ben lvl 65 oldum gittim PK attim oyunun güclü tarafi o zaten suan.
Halen de egleniyorum Pk da (y) .
Canim sikilinca da disari cikiyorum yane normal hayatimi yasiyorum :D.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt