Aavard Sunucunda Kalan Oyunculur

karaal12

Yeni Üye
Merhabalar. Eski Sunucuda oynamaya devam eden bir solo oyuncuyum.Ama ne yazıkki herkes yeni servera gitti görev yapıcak bile adam kalmadı serverda exp kasmakta çok zorlanıyoruz.yönetim bu konuyla ilgili bir etkinlik planlıyormu

KoHalo

Üye
katılıyorum bende eski sunucu devam edıyorum player cok kaybı oldu herkes yenı serverlara geçiş yaptı eski sunucu zevk kalmayacak herhalde

N3v3N

Üye
Pazarda 30 tezgah varsa vardır. Dv desen çok ender 2 party çıkıyor. Dv Townda 2-3 insan goruon. Issız bir server oldu.

Arthur

Yeni Üye
Yanlış düşünüyorsunuz. Biraz sabredin bi kısmı geri dönecek. Gb yüksek diye gittiler. Dün girip baktım mino 4m golden snake 1.5m e düşmüş bile galiada yakında buranın aynısı olur dönüşler başlar. Unutmayın bir oyunun ilk servera asla ölmez

TearFall

Üye
Aarvard da 85 Wariorum var onu hiç ellemedim, Şuan Galia da oynuyorum. bir süre sonra Aarvard da devam edeceğim...

KoHalo

Üye
Pazarda 30 tezgah varsa vardır. Dv desen çok ender 2 party çıkıyor. Dv Townda 2-3 insan goruon. Issız bir server oldu.
katılmıyorum asla dönmezler aarvard server user cok kaybı yaşandı herkes yeni server geçişte

neyse allah sabır versin bana

JusTTory

Üye
evet aarvad toprakları değerlenecekti sözde bekleyip göreceğiz nolacak o server

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt