açıcaksanız açın artık çok bunaldık

tengri4520

Üye
sürekli erteleyip duruyorsunuz daha oyuna başlamadan şevk kırıyorsunuz lütfen açıcaksanız açın artık.

ASiLKaNNN

Üye
onlar senden benden çok istiyordur açılmasını emeklerinin karşılığını almak için sabredip onların uygun gördüğü şekilde deneyimlemek ilerde eleştiri hakkınıda verecek bize bu şekilde olursa siz istediniz tamamlayamadan açtık gibi bi bahaneleri olacaktır

Vintair

Üye
yönetim dahi bunu istiyor da daha dur testi yapılmadı henüz

HardCorWarrior

Üye
Düşünsene yıllardır grafiğini yazılımını yap acaba oyuncular yaptığım grafiği beğendiler mi diye düşünürken onca bugu yazılımdaki hataları yaptıktan sonra bir güvenlik firması yüzünden kısmen 2 hafta bekleyin beyler diyorlar biride çıkıp yıllarca ter döktüğün projeye yeter artık bıktık usandık dicek bak bak hele şuna neyse bişey demiyorum

NOYAN

Üye
Yani bu en nihayetinde bir Alpha oyun zaten hayal ettiğin gibi açılmayacak :D

Baphomet7

Üye
ark burası forum istediğini yazar hakaret küfür içeriyorsa zaten banlanır sizde paramı veriyorlar anlamadım kimse oyunla ilgili olumsuz bir fikir sunamıyor bu geri kafalı yazışma tarzını bir an önce bırakın eğer oyunda böyle beyin olarak böyleseniz vay halimize

erkanc

E
ark burası forum istediğini yazar hakaret küfür içeriyorsa zaten banlanır sizde paramı veriyorlar anlamadım kimse oyunla ilgili olumsuz bir fikir sunamıyor bu geri kafalı yazışma tarzını bir an önce bırakın eğer oyunda böyle beyin olarak böyleseniz vay halimize
Hocam, sırf beğenmek için giriş yaptım. Ağzına sağlık.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt