Açmayı düşünüyoz mu?

adem35

Üye
Oyun kısa bi süreliğine kapalı kalıp betaya geçilecek dendi ve halen kapalı oyun ve kaç gün geçti üstünden bu kadar uzun ara vermeniz hiç iyi değil

Magicflow

Üye
Yeni bir oyun geliştirme yapılacak illaki sen sanıyor musun diğer mmorpg ler bi günde açıldı zaman gerekiyor sabır gerekiyor

TswX

Üye
Merhaba adem35,

Bir sonraki sürüm için çalışmalar son hızda devam etmektedir. Yönetim yeni gelecek olan güncellemelerin yeterli kullanılabilir seviyede olduğundan emin olduğu zaman ve de oyuncularımız için yeterli seviyede kullanılabilirliğini uygun gördüğü taktirde gerekli duyuruları Discord ve Sosyal medya kanallarımız üzerinden yapacaktırlar.

Saygılarımızla..

Son düzenleme:

blackanks77

Üye
Merhaba adem35,

Bir sonraki sürüm için çalışmalar son hızda devam etmektedir. Yönetim yeni gelecek olan güncellemelerin yeterli kullanılabilir seviyede olduğundan emin olduğu zaman ve de oyuncularımız için yeterli seviyede kullanılabilirliğini uygun gördüğü taktirde gerekli duyuruları Discord ve Sosyal medya kanallarımız üzerinden yapacaktırlar.

Saygılarımızla..

Mesela takribi hangi tarihler arasında bir açıklama gelir

Moderatör tarafında düzenlendi:

wolfphenom

Üye
kardeş 2 ayda sıkılacağın bi deneyim mi istiyorsun yönetim ekibi sıkıştırırsa ortaya çöp çıkar bu tür baskılardan kaçının oyunun grafik motoruna göre gerek animasyon gerek estetik gerek dengelemeler gerek oyun içinde tekrara düşmemen için birsürü event zindan quest ve hikaye bunlar kolay işler olduğunumu sanıyorsun senin gbi hemen ciksada oynasam diyen kac kisi var bütün herşeyi hallettilerde biri gelsinde çikarin dese yada hadi hadi desede ozaman acele edelim diye düşünüyorlar mı sanıyorsun ?

Kayı Beyi

Üye
Oyun için açılacak en kötü zaman kimse mmorpg de yazın başına oturup saatlerce çar kasmaz

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt