Adalet Getirin . Her Taş Madeninin Başına 1 Level Çar Koyan Şahsiyet Ve Bu Şahsiyete Izin Veren Yönetim

osmangaziforum

Üye
Farkettim ki adam her taş madeninin başına 1 level çar koymuş . Doğar doğmaz kessin diye . Buna oyunun yönetimi neden izin veriyor çoklu pc adaletsizliktir . Haksızlıktır .

Nasıl iş belki de çok güçlü bir pc den 10 tane çarı aynı anda oyuna sokuyor . başka bir güçlü pc den de 10 tane çarı sokuyor . belki de yazılımını buldu ekran kartını hiç yormadan aynı anda onlarda oyucuyu oyuna sokabiliyorsur aynı pc den .

1 level lik çarlar hakkımız gasp ediyor ve yönetim buna izin mi vericek yoksa adaleti geri mi getirecek .

Bu konu lütfen ama lütfen silinmesin konu kapatılmasın okuyan ve yorum yapmak eleştirmek isteyen her oyuncu istediği gibi yorumunu yapabilsin .

oyun yönetiminden istek : Adaletin tesisi . kafam atıcak 100 bilgisayar döşicem kimseye maden bırakmıyacağım her alanda yada işin sırrını çözüpte tek bilgisayar ile 100 lerce oyuncu açıp piyasanın altını üstüne getireceğim . Lütfen Adaleti sağlayın bu konuda ne yapıcaksınız yönetimdende yorum bekliyorum

osmangaziforum

Üye
Adama yazdım hak yiyorsun her maden başına 1 llevel çar açmışsın doğma zamanını bekleyip kesiyorsun madenleri diye adam sende yap hilemi yapıyorum diye cevap verdi şimdi konuştum adama dedim seni yönetime şikayet edicem . istediğini yap dedi bana

her taş madeninin tamamına çarını yerleştirmiş . lütfen oyunu bıraktıracak kadar sinir bozucu bi olay . bu adalet değil derhal müdahale edilmeli gerekirse 50 level e kadar kimse maden toplayamamalı yada 70 level yapın yada 75 yapın ama bu maden sömürücülere lütfen fırsat vermeyin çok sinir oldum çok

YUZDEELLI

Üye
Taşlar sürekli aynı yerde mi çıkıyo :D resourceler genelde farklı noktalarda da çıkabiliyor her zaman farklılık gösteriyo ama bilmiyorum çok inceleyemedim

MmoRpg

Üye
adamın tpt kullandığı açık tüm çarları kontrol edip yönetemez. ayrıca yönetimin salak olduğunu sanmıyorum bu kişilerin sanal sunucular ile bu işi yaptığını biliyordur çünkü kaç m2 lik evi varda 20 üstü pc sığdıracak vs vs dostum yönetim istese çözer buna yapacak bir şey yok tek yapman gereken şey bunları fotoğraf ve video halinde bir arşiv haline getirmek ve buraya konu açıp yeni başlayacak oyunculara tam olarak neye başlayacaklarını neyle karşılaşacaklarını göstermek. ben tamda şuan bunu yapıyorum hem youtube üzerinden hem buradan yeni başlamak isteyen ve slotları durumu dengeyi merak eden oyunculara şuan bu oyunun bulunduğu noktayı gösterip anlatacağım

sbh

Üye
Taşlar sürekli aynı yerde mi çıkıyo :D resourceler genelde farklı noktalarda da çıkabiliyor her zaman farklılık gösteriyo ama bilmiyorum çok inceleyemedim
Hafif uzaklaşıyor birbirinden ama aynı yerde çıkıyor, aynı kamera açısından görülebilir yani 1-2metre falan değişiyor sadece. Taş maden arkeoların hep aynı alanda çıktığı yerler var dorion protean gate ve lunaskar gate taraflarında

YUZDEELLI

Üye
valla en iyisini yapıyolar ne diyim toplayabiliyolarsa object detect te yapıyolarsa fıstık gibi geniş geniş toplasınlar :D yani benim bildiğim kadarıyla ekran klavyesi macro gibi klavye tuş basmalarını algılamıyor diye biliyorum ama klavye ve mouse un macro klavye tuşlarını algılıyor malesef. yalnız bu iş için 100 lerce char açmaya gerek var mı ? komik kısım o :D

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt