Adalet için

Hazerfen

Üye
Güncelleme diye geçiştiriliyor, bakalım nereye kadar dayanacak bu şekilde

THEKING

Üye
Bikerede türke türk oyununa sahip çıkın burda algıyı bırakın oyundan düşmelerden en çok scsi silinenlerden geride kalanlardan biri belki benim ama şu oyun bana eskiyi hatırlatıp exp kasarken eşimle dostumla muabbet sohbeti bana mümkün kılıyorsa bana çok şey katıyor demektir.. oyundaki en eziği şurda günde 5-6 saat oynasa oyuna verdiği premium parasını çıkardı ilk günlerde sitelere verdiği paralarla.. muhalefeti bırakın az destek çıkın .. malum oyunun ilk günlerini buglarını hatırlıyorum düpe çıktığında oyun çok iyi yerlerdeydi ve gelişti demiştik ama öyle olmuyor bu işler neyse iyi oyunlar

Delucia

Üye
Bikerede türke türk oyununa sahip çıkın burda algıyı bırakın oyundan düşmelerden en çok scsi silinenlerden geride kalanlardan biri belki benim ama şu oyun bana eskiyi hatırlatıp exp kasarken eşimle dostumla muabbet sohbeti bana mümkün kılıyorsa bana çok şey katıyor demektir.. oyundaki en eziği şurda günde 5-6 saat oynasa oyuna verdiği premium parasını çıkardı ilk günlerde sitelere verdiği paralarla.. muhalefeti bırakın az destek çıkın .. malum oyunun ilk günlerini buglarını hatırlıyorum düpe çıktığında oyun çok iyi yerlerdeydi ve gelişti demiştik ama öyle olmuyor bu işler neyse iyi oyunlar

Ne muhabbeti ediyorsun makrodan sa cevap veren yok. Malum oyun dediğin çıktığı yıl ile 2022 bir mi

unqual

Üye
Yahu bu yönetim ekibi nerede. Tamam yoğun olabilirsiniz de bir toplulukla iletişime geçin. İçerde farklı problemler var gibi hissediyorum.

Serjoint

Üye
Birde pus potunu npcye satip 8m para karsilinda Insanlar o kadar para kastiki..
hic cevap gelmedi yoneticileren, konular hep siliniyo

Digital

Yönetici
Game Master
Birde pus potunu npcye satip 8m para karsilinda Insanlar o kadar para kastiki..
hic cevap gelmedi yoneticileren, konular hep siliniyo
Hiçbir zaman böyle bir şey olmamıştır.Test aşamasındayken tüm mağaza eşyalarını NPC ye satmayı denemediğimizi düşünmüyorsunuzdur herhalde.Mağazada satılan Mega HP ve Mega MP potlar oyun içine çekildiği süreden itibaren ilk 48 saat trade edilemez satıcıya satılamaz veya pazarda işlem göremez.48 saat süre bitse dahi yine de NPC'ye satılamamaktadır.

Porsuk216

Üye
Hiçbir zaman böyle bir şey olmamıştır.Test aşamasındayken tüm mağaza eşyalarını NPC ye satmayı denemediğimizi düşünmüyorsunuzdur herhalde.Mağazada satılan Mega HP ve Mega MP potlar oyun içine çekildiği süreden itibaren ilk 48 saat trade edilemez satıcıya satılamaz veya pazarda işlem göremez.48 saat süre bitse dahi yine de NPC'ye satılamamaktadır.
Merhaba sayın game developer, Mega Potlar npcye fix gelmeden önce belirli bir gold karşılığında satılabiliyordu. Yanılıyor muyum ?

borakeskin54

Üye
Bence siz videoda konuşan adamı çok yanlış anlamışsınız. Oyuna kötü bir şey dememiş aksine mantıklı öneriler yapmış. Bunları yapacak olsanız kaliteli oyuncu sayısı kesin artacaktır.

BeyazAfrikali

Üye
Protean d bütün kanalları dolaştım orclar makro dolu pt bulamıyoruz görev yapamıyoruz. Adamlara yer varmı diyoruz priestleri hiç utanmadan adamlar afk diyor.

Eren77

Üye
Muhalefet değil herkes olanı söylüyor. Makroculardan görev yapamadık bu gün. Hangi slota gidersen hep makro. Yazıdığım saate bak şuan bile Vurton'da koca bir pt yerde ölmüşler 7 kişi başlarında priest olmadığı için orada yatıyorlar. Townda atmamışlar, sen kime ne anlatıyorsun.

BeyazAfrikali

Üye
Muhalefet değil herkes olanı söylüyor. Makroculardan görev yapamadık bu gün. Hangi slota gidersen hep makro. Yazıdığım saate bak şuan bile Vurton'da koca bir pt yerde ölmüşler 7 kişi başlarında priest olmadığı için orada yatıyorlar. Townda atmamışlar, sen kime ne anlatıyorsun.
Orclarda aynen 2 pt yatmış yerde duruyor town atmamışlar ticket attım

Eren77

Üye
Orclarda aynen 2 pt yatmış yerde duruyor town atmamışlar ticket attım
Bir şey yapacaklarını sanmıyorum ama yine de denemek lazım tabi ki.
REZİL BİR OYUNUN KURTARILMA HİKAYESİ - YouTube

Batıştan zirveye çıkan bir mmorpg hikayesi. Baltalamak yerine destek ve zaman verin. Türkiye'de yapılan 2.ci mmorpg biraz güvenmeyi denemek lazım. :)
Bak şimdi dostum. Desteğini falanını verirsin eyvallah, ama ben bir slota makrocular yüzünden giremiyorsam ve o makrocu makro sayesinde slotta kalıp para ve itemin içinden geçiyorsa orada ben yanlış ararım, ilgisizlik ararım, haksızlık ararım. Çok mmo oynayan biri değilim ama arkadaşlarımla bu oyuna saatlerimizi veriyoruz. Ama bir pt makrocu adam 1 hafta verdiğimiz emeği o orada 1 günde çıkarıyor neden? Çünkü makrodan dolayı. Adam orada makroyu açıp gidiyor ben başka bir yerde saatlerimi vererek elimin eklem yerleri ağrıyana kadar kasıyorum. Nerede hak adalet? Şuan bence en büyük problem lag ve dcler değil makrodur en baş bunları düzenlemeleri lazım.

amaravolchkova

Üye
Bu konuyla ilgili bende birkaç düşüncemi belirtmek istiyorum. Burada macro macro görev görev diye şikayet eden arkadaşlar için bir tavsiyede bulunayım. Öncelikle burada şikayet eden insanların %80'i kendisi de macro kullanıyorlar hiç burada millete laf ebeliği yapmayın.

1. Priest oynuyorum exp ptlerde amele gibi saatlerce heal atıp buff atıyorum ama macro kullanan adama da neden kullanıyorsun demem. Artık bu tarz oyunları oynayan ufak yaşta insanlar kalmadılar herkesin ilgilenmesi gereken bir ailesi, eşi, çoluğu çocuğu var kimse burada exp kasacak diye saatlerce bilgisayar başında oturmaz illa ki macrosunu açıyor ve birkaç dakikalığına da olsa bir yere gidiyor ve kimse akşamdan akşama sadece birkaç saat oyuna girerek level kasamaz oyunda oyunun bize verdiği herhangi bir oyun botu olmadığına göre insanlar kendilerine bir yöntem arıyorlar.

2. Eğer oyunda level kasmak istiyorsanız görev yapma aşkınızdan vazgeçin. Sadece set, silah ve işinize yarayacağını düşündüğünüz görevleri yapın ve exp pt ler arayın. "Macera>Parti Ara>Parti kur>Çıkan kutucuğa: Pt arıyorum veya need exp pt gibi şeyler yazabilirsiniz. Bu yolları izleyerek bir seek açın ve insanların size pt atmasını bekleyin illaki bir exp pt bulacaksınızdır.

3. Burada yeni sunucu açılsın millet zaten uçtu gitti diyen insanlara da bir şey söylemek istiyorum, bende levelde çok ileride değilim günlük olarak nerede pt bulursam oraya gidiyorum. Burada bu öneriyi yapan insanlar ekibi olmayan veya herhangi bir ekip kurmaya çalışıp istediğini elde edemeyen insanlar. Ki bu videonun sahibi olan arkadaşın kendisi de oyuncu aradığına dair konu açıyordu.

Benim oyunu veya buradaki yönetim ekibini savunduğum yok ki aksine benim de bir sürü öneri ve şikayet konularım var. Ya bu deveyi güdeceksiniz ya bu diyardan gideceksiniz yapacak hiçbir şey yok.

Son düzenleme:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt