İstek Aldıgımız,kostumler neden bankaya koyulmuyor?

morpias

Üye
Aldıgımız kostum,kanat,matta filan neden bankama koyulmuyor yan çara atacaktım.İlla her çara mı almamız gerekiyor bu itemleri ?

Eren77

Üye
Diğer mmo oyunlarında genellikle oluyor kozmetiği giymediğin sürece bankaya/depoya atabiliyorsun ama bundan neden yok anlamış değilim umarım ona da el atarlar.

Lasrok

Üye
Merhaba,

Kozmetik ürünleri bankaya koyulamıyor veya başkasına verilemiyor. Yan karakterinizde kozmektik ürünü kullanabilmek ayrıca satın almalısınız.

morpias

Üye
Merhaba,

Kozmetik ürünleri bankaya koyulamıyor veya başkasına verilemiyor. Yan karakterinizde kozmektik ürünü kullanabilmek ayrıca satın almalısınız.
He diyorsunuz para yatırın her seferinde.Bu kadarda saçmalık olamaz.O zaman pot filan diğer ürünlerinde stall'a koyulmaması,satılmaması gerek.Ben bankama atıp diğer çarıma aktarıcaktım başka bir adama satmıcam yani

:)

honoikazuchi97

Üye
Yorumumu düzelteyim aktarma gelmiş bu update le teşekkürler

Son düzenleme:

LosTurcos

Üye
Bugün biri yazmıştı fake miydi acaba mattayı bankaya koydum yan char ile girdim gözüküyor bankada yazmıştı

Aziz

Üye
Kostümler bir özellik vermiyor zaten. Keyfi bir şey. Bakın bir arkadaş mattayı koyabiliyor demiş. Matta daha önemli kostümden. Özelliği olmayan bir şeyden dolayı oyuncu dostu değil demekte yanlış. Ha konulabilir miydi? Konulması makbuldür. Parası ödenmiş bir şeyi kullanmak oyuncunun hakkıdır diye düşünüyorum. Ancak kostüm çok önemli bir şey değil. Başka oyunlarla karşılaştırmayın.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt