Alfa tarihi hakkında ?

eNNj

Üye

18 Kasım da Gecikme süresinin 1-2 haftayı geçmemesi öngörülmektedir diye açıklama yapıldı lakin 1 Haftadır herhangi bi açıklama olmadı biz sabırsız oyuncular için ufakta olsa yöneticiler tarafından gelişmeler hakkında bilgi verilmesini istiyoruz.

Sis

Üye
Ben de her gün foruma girip bir haber var mı diye bakıyorum. Hayatımın en boş günlerindeyim yönetici abilerimiz, sıkıldım Valorant oynamaktan :(

NOYAN

Üye
İşten gelince eskiden mutfağa saldırırdık şimdi bilgisayara saldırıyoruz forumda haber var mı diye :D

karagülle52

Üye
1-2 hafta olması öngörülmekteyse 1 hafta daha var ondan sonra 2 hafta olmuş oluyor. Bence o zaman ya başlayacağız ya da bi haber öğrenmiş olacağız.

CHRAU

Üye
sitede 2020 sonu yazıyor 3 hafta sürer bana sorarsan

SbY

Üye
yavaştan ümidi kalmamaya başladı artık beee

shady19071907

Üye
Geliştiriciler bir tarih açıklaması vermeseydi oyunun tam ne zaman alfaya açılacağı belirsizliğini koruyabilirdi. Bence sorunsuz ve güzel bir alfa için uğraşıyorlardır ve en kötü haftaya alfa açılır diye düşünüyorum. Diğer yandan oyunun alfa süreci kötü geçerse baştan birçok kullanıcının hedefi haline gelirlerler. Bilirsiniz bizim millet işte sorgusuz sualsiz ipe asar. İnşallah kısa sürede alfa aşamasına dahil oluruz

May Payne

Üye
Hatasız ve hilesiz Rise Online için beklemeye razıyım kendi adıma konuşacak olur isem. Bazı şirketler gibi bitmemiş oyunu bizlere sunmak yerine tamamen hatadan arındırılmış ve tüm dengelemelerin yapıldığı oyun sunmak çok daha mantıklı. Süreçte bu doğrultuda uzuyor tabi. Umarım her şey iyi olur.

eNNj

Üye
Aynen her gün forum kontrolü yapıyorum bende Alfa hakkında açıklama bekliyorum

Einstein

Üye
Belki de ufak bir açıklama tatmin edici olabilir sabırsızlıkla bekleyenler için ;) @Burhan Bey...

karagülle52

Üye
Bu kadar bekliyoruz ama alfada oynayabilecez mi o da mechul :(
Ben şubatta ön kayıt yaptırdığım için kesinlikle oynuyorum ama kaliteli oynayamam gibi sistem gereksinimleri yüksek tamam benim ki kurtarıyor gibi hemen hemen o seviyelerde fakat yine de biraz donacaktır pc kasacaktır diye tahmin ediyorum. neyse dona dona oynarım artık :D yeter ki oynayalım sorun olmaz ilerde güçlü bir bilgisayar alırız ne olacak yeterki oyunu sevelim. bize zaten bilgisayar aldıracak kadar sa demekki oyunu sevmişizdir demektir.

SbY

Üye
bu oyun için kasa topluyorum 10k bütçe ayırdım ama oyun yok ortada :D

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt