Güzel Şeyler Zaman Alır

SbY

Üye
dc de herkese açtıklarını yazmışlar patch iniyor birazdan denicem.onaylanmadı yazıyor ama denicem heveslendim :D

dc de herkese açtıklarını yazmışlar patch iniyor birazdan denicem.onaylanmadı yazıyor ama denicem heveslendim :D
arkadaşlar sitede onaylanmadı yazsada deneyin giriyor.

_AYDOS_

Üye
gayet güzel bir açılış olduğunu düşünüyorum ve oyunu indiriyorum sabırsızlanıyorum :)

JusTTory

Üye
Var mı arttıran ?

Ekli dosyalar

• JUST TORY.png
    JUST TORY.png
    2 MB · Görüntüleme: 66

COMANCHERO

Üye
karakter denemekten map gezmekten dorion açıldıktan sonra arenada ws atmaktan bişey kasamadık ws çok sardı ama arenalarda

tskorsats00

Üye
Yanlış anlamayında bu tarz projelere pandeminin etkisi çok çok az. Doğrudan KanalD'de animasyon yapan bir arkadaşımla görüştüm durum nedir diye. "Evimde rahat rahat şirketteki bilgisayara bağlanarak çalışıyorum. Hatta şirket elektrik,ısıtma,gıda giderleri düştüğü için poandemi sonrasıda bu modeli sürdürmeyi planlıyor" diye açıklama yaptı. Yine Bursa'da faaliyet gösteren bir şirkette çalışan arkadaşımla görüştüm animasyon ve kurgu yapıyor. Ondan aldığım cevapta aynı oldu "evimden çalışıyorum. İşler daha hızlı bitiyor" dedi. Yani oyun tasarımı vs. için ofiste olmanın mantığı nedir? En kötü ihtimal grup çalışması gerektiren işlerde (bir karakteri biri modeller biri hareket kodlarını yazar biri kostüm tasarımını yapar) iletişim kopukluğu yaşanabilir.

Tamam seviyorsunuz, savunma gereği duyuyorsunuzda lütfen adamların eline pandemi kozu verip durmayın. Bu proje Mart'ta bekleniyordu pandemi diye bu güne kadar çıkamadı. Biz daha pandemi pandemi dersek bu adamlar hedef 2023 diyebilir. İlerde biz oyun üretebiliyoruz ama Lozan'da ki gizli maddelere göre 2023'e kadar yayınlayamazmışız da diyebilirler. :D
kardeş sacmalamışsın

Siyah34

Üye
kasmadım knk ben daha çok bug aradadım pvp buglarını millet buluyor ben map bug buldum.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt