Güzel Şeyler Zaman Alır

karagülle52

Üye
alfanın açılmaması yanlış bir olaydır. Bir hatadır. Fakat buraya da her gün gelip ahkam kesmenin bi manası yok. Açıkçası beni çok ta enterese etmiyor. Ne zaman açılırsa o zaman oynarız.

RKERN

Üye
Alfa açılması gerekiyordu bu güven unsurunu zedeliyor. Oyuncular yeterince bekledi zaten

f.can

Üye
Beyler kasmayın hiç boşverin zaten oyunun alfası betası ıvırı zıvırı açılıcak oynanıcak ki açılmadı bile,sonrası yine sıkıntılar sorunlar vs vs oyunu belki iki yıla düzgün bir şekilde oynarız o yüzden salın gitsin nerde oynuyorsanız daha önce yine öyle yapmaya devam edin .

karagülle52

Üye
kendi kendine tezata düşüp, cevaplamışsın bir çık hava al gel diyeceğim de yasak var ;)

Bu kadar stres yapmayın oyun direk çıkmayacak beklediğiniz olgu zaten sistem ve oyun içi deneme etkinliği gibi bir şey.. Belki çıkıp 1 hafta açık kalıp kapanacak bazı eksiklikler tespit edilip yani bu kadar stres yapmanıza gerek yok. belki yarın çıkacak büyük bir aksaklık çıkacak alfa da diyecekler şu sıkıntıyı bulduk teşekkür ederiz 2. duyuruya kadar girişler kapatıldı diyerek kapatabilirler bu beklediğiniz tarih direk oyun çıkış tarihi değil...

Oyun çıkış tarihine 2021-3. çeyreği deniliyor yani ortalama en az bir sene var oyun oynanabilir statüsüne gelmesi için firmanın öngördüğü ki bu da uzayabilir. yani bize kapalı alfayı açın neden açmadınız demenize gerek yok açıp 1 saat sonra da kapanabilir. bu açılacak durum bir test öğesi olacak oyunda mapler npcler inaktif olacak. belki girip boş boş gezebileceğiniz bir alan olacak yani keyif verici oyun deneyimi verebilecek bir unsur olmayacak sadece firmaya belli istatistik verileri elde etmesine oyuncular olarak destek vereceğiz. Bu kadar Yıpratmayın önümüzde uzun süre var :) Böyle yaparak bütün hevesinizi isteğinizi kaybedersiniz sadece. Bunun Yerine daha moralize edecek konu başlıklar okuyarak oyun ile ilgili daha pozitif düşünceler oluşturacak sohbet konuları bulalım. hem oyun heyecanımızı 1 sene böyle yaşatabiliriz. Tabi benim düşüncem böyle Konu açarak kirletmek yerine yorum olarak buraya bıraktım, biraz uzun oldu yorum. Mazur görün,

İyi Forumlar...
boş konuşmuşsun resmen bro

barbar

Üye
ilk açıklamalara göre 20 kasım tarihinde testlere baslanacaktı ancak ünlü büyük üstad Gabriel García Márquez söylediği çok güzel bir söz olan insanlar plan yapar ve Tanrı güler bir kez daha haklı çıkardı. Açıklanan tarihten 23 gün geçti hala problem devam ediyor şöyle bi etkinlik düzenlemek istiyoruz alfa testinin kaç gün sonra başlayacağını doğru tahmin eden üyelere sürpriz hediye :)
yılbası suprızı :)

Muti

Üye
dediğin doğru olacak galiba :D
ben onu geçtim artık 45'den de uzun süreceğine inanmaya başladım :) yayıncılar cyberpunk oynamaya devam ettikçe oyunu beklemeyin zaten, gerçi cyberpunk'ı da öyle detaylı öyle güzel yapmışlar ki insanın bırakası gelmiyo, yayıncıların da öyle. İlk alfa muhabbetlerinden beri baya vakit geçti, şu an sene bitti sayılır, ne diyeyim ya bir şey diyemiyorum, elden bişey gelmiyo

RecLast

Üye
Arkadaşlar oyun yapım sürecinin ne kadar zahmetli ve zor olduğunu, heleki MMO bir oyunu yapmanın dahada zor olduğunu bilmiyor olamazsınız bence? Stabil bir oyunmu çıkmasını istiyorsunuz yoksa buglarla cebelleştiğiniz kötü sıkıcı bir oyunmu? Sabredin bence. Sıkıntılı bir oyun çıkmasındansa bekleyip düzgün bir oyun oynamayı ben şahsen tercih ederim. Kaldıki Betaya bile seçilememişim, seçilen bir çok arkadaştan sonra girecek olmama rağmen beklentim sadece oyunun sorunsuz çıkması. İnsanları darlamaktan vazgeçin. İşi ve süreci hızlandırıcaz diye saçma sapan hatalara sebeb olduracaksınız. Oyun öyle yada böyle bizim ve çıkıyor yakında bi sakin olun.

ernado

Üye
Şahdi tahminime göre oyun Ocak ayında açılacak resmi sitede de yazıyor zaten 2020 Late diye

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt