Almanyadan Rise Online Haberi

HERO

Üye
Deyerli ekip,

Mein-mmo (benim-MMO) alman ünlü bir mmorpg gazetesi Rise Online hakkinda bilgi verdi.
Güzel öneri veriliyor bide övülüyiir, sadece "kladik" bir mmorpg ramen güzel olfunu ama grafiki düşük kalmiş, quest systemi cok zayif kaldini öneriyor.
Questleri daha hoş şekilde yapilabilir. Cok klasik yapilmiş.

Nisshe

Moderator
Deyerli ekip,

Mein-mmo (benim-MMO) alman ünlü bir mmorpg gazetesi Rise Online hakkinda bilgi verdi.
Güzel öneri veriliyor bide övülüyiir, sadece "kladik" bir mmorpg ramen güzel olfunu ama grafiki düşük kalmiş, quest systemi cok zayif kaldini öneriyor.

Grafik'i düşükmü kalmış ? O gazetecilere bence bir gözlük hediye etmeliyiz

Nisshe

Moderator
Gazeteciler bence haklı.
Grafiklerin bir kat üstü olması demek Bir kat üstü ekran kartı gereksinimi demek. Miningcilerin , ekran kartı piyasasını uçurduğu, ekran kartının bulunamadığı bir dönemde grafiklerin bir kat üstü olması oyuncu sayısını 1 kat düşürür herkesin evinde RTX 3080 yok sonuçta :)

Assassin

Üye
Adamlar kendi imkanlarına göre yorumluyorlar senin iyi bir bilgisayarının olup olmadığı ya da ulaşılabilmesinin ne kadar zor olduğunu bilmiyorlar.

huseyin35

Üye
Grafikleri diğer mmo oyunları gibi aa yaptık olduya getirceklerini sanmıyorum. Her geçen gün optimizasyon ile grafik kalitesini artıracaklar. Farkettiyseniz mob'lar 360p kalitesinde. Optimizasyon sorununu hallettiklerinde işte o zaman yanarlı dönerli olacaklar.

GİL-GALAD

Üye
Daha ne grafik olsun Allahını seversen Mound and Blade Bannerlord mu oynuyoruz.
Questler konusunda katılıyorum ancak zaten onlar geliştirilmeye ve yaratıcı ekiple üzerinde çalışılarak anlamlı bir bütüne dönüşeceğine inanıyorum.

tatar889

Üye
arkadaslar oyunu oynatan grafik degil akicilik grafikler bence gayet yeterli ancak oyun akici degil daha buyuk bir problem oyun akmiyor akmasi lazim

Pitou

Üye
Oyunun suan pvpsi çok zayıf ama bu ekip bu işide çözecek ben inanıyorum geri bildirimler çok önemli sürekli açıkları adamlara gönderirsek daha iyi olur.

Bedza

Üye
Oyunun suan pvpsi çok zayıf ama bu ekip bu işide çözecek ben inanıyorum geri bildirimler çok önemli sürekli açıkları adamlara gönderirsek daha iyi olur.

PvP is weak, because of the spells and the movement of the character. What they should do is that u can actually walk and use (some) of your spells while walking. This would bring a lot more dynamic to the game.

As a Buffer i am just standing at one place and thats why i am vulnerable to all the other classes. I need to be able to move freely so i dont get one shot by some warrior or rogue in PvP

Şarlo

Üye
Deyerli ekip,

Güzel haber, en azından dünya çapında böyle şeyler duymak oyun açısından da oyuncu açısından da kazançlı.

GastroGavad

Üye
Grafiklerin bir kat üstü olması demek Bir kat üstü ekran kartı gereksinimi demek. Miningcilerin , ekran kartı piyasasını uçurduğu, ekran kartının bulunamadığı bir dönemde grafiklerin bir kat üstü olması oyuncu sayısını 1 kat düşürür herkesin evinde RTX 3080 yok sonuçta :)
Alakasız olmuş , BDO ya bak bu oyuna bak aynı fps leri alıyosun , ancak BDO kaç gömlek üstte grafik olarak ? bu oyunun optimizasyonuyla ve bir çok öğe ile alakalı.
Bu oyunun hakkı bu fps ler değil açıkcası ben Call of duty warzone da aldığım fps kadar fps alıyorum sence warzone ile bunun grafik ve efektleri eş mi , rüyan da bile göremezsin öyle bir eşleşmeyi .

TearFall

Üye
Grafik'i düşükmü kalmış ? O gazetecilere bence bir gözlük hediye etmeliyiz

Grafik konusunda haklılar 7-8 yıl önceki release oyunlar ile çok yakın, tabi bu bizim için bir sorun teşkil etmiyor.

Fakat optimizasyonlar sorunları çok çok fazla, bir an önce kontrol edilmesi gerekiyor,

Oyun ve etkinlikler zaman ile güncellenebilir, Lakin bu denli optimizasyon sorunları oyunucuyu fazlasıyla rahatsız edecektir.

Etzhel

Üye
Alakasız olmuş , BDO ya bak bu oyuna bak aynı fps leri alıyosun , ancak BDO kaç gömlek üstte grafik olarak ? bu oyunun optimizasyonuyla ve bir çok öğe ile alakalı.
Bu oyunun hakkı bu fps ler değil açıkcası ben Call of duty warzone da aldığım fps kadar fps alıyorum sence warzone ile bunun grafik ve efektleri eş mi , rüyan da bile göremezsin öyle bir eşleşmeyi .
Hocam bdo kac yillik oyun ve onu gelistiren firmanin imkanlari cok fazla rokosoft daha yeni ve eminim 1-2 yil sonra suankinin cok cok ustunde bir oyun olacak rise.

GastroGavad

Üye
Hocam bdo kac yillik oyun ve onu gelistiren firmanin imkanlari cok fazla rokosoft daha yeni ve eminim 1-2 yil sonra suankinin cok cok ustunde bir oyun olacak rise.
Yok arkadaşın dediği şeye göre konuşuyorum aynı kart aynı fps veriyor ama grafik farkı var ,arkadaşın dediğine göre bdo daha yüksek istemesi lazım , anlatmak istediğim grafik kart gereksinimi direk grafik kalitesiyle alakalı olmadığı , ayrıca mutlaka geliştirmeler olur ancak hiç bir zaman BDO ayarında olmaz grafik olarak onun için baştan yapmak gerek veya başka bir oyun yaparlarsa olabilir yapısıyla alakalı bu
ama çok da önemli değil karakterler sopa yutmuş gibi koşmasa animasyonlar daha iyi hale gelse vs. yeterli olur sonuç olarak oyun nostaljik katagori de oynancak tarzda bir oyun çok büyük beklentilerimiz yok grafiksel açıdan , içerik tabi ucu açık oyun yönetiminin ilgisine uğraşına bağlı olarak çok fazla gelişebilir

KarpathiaN

Üye
Deyerli ekip,

Genel anlamda yazı ve gorusleri guzel
Lakin grafik konusunda konunun cekilebilecegi cok yon var.
Bu testleri ve gorusleri yapan cok kisi ve firma var ama hepsinin yorumu farklı. Hepsinin incelemesi farklı.
Dikkate aldıkları noktalar farklı.
Kaliteli grafik mi?
Mob gorunumlerinin basitligi mi?
Dusuk butceli pclerin zorlanması mı?

Sevgiler...

Kartalgöz

Üye
Grafikler kötü karakter zıplama koşma dönmesi vasat ama şu dönemde görevimiz bunlara geri dönüş yapmak. Bunlara iyi diyerek zarar vermek ve kendini kandırmak demektir

HERO

Üye
Bencede okadar kötü grafik yok, hatta baya güzel ve en önemlisi potensiali cok yüksek.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt