Alpha 1 gördüklerim ve değerlendirmem.

Siyah34

Üye
Katılım
14 Kas 2020
Mesajlar
567
Puanları
43
Öncelikle herkese merhaba güzel bir alpha deneyim geçirdiniz umarım.

Öncelikle bu konu iyi ve kötü olarak eleştirilerim olacak.
Bunlar yıkıcı değildir.

Userler:
İlk konum insanlar yani user lerimiz.
User ler pvp kısmında ciddi anlamda yoğunlaşıp oyunun atmosferi fazla dikkat çekmedini farkettim. Tabi insanlar eğlenmek için girdiler ona lafım yok ama farkında olmadiniz görmediniz çok yer vardi mapte bu olay beni üzdü sizin acınızdan.
Çok güzel buglar bulundu bunların geri bildirimleri muhakkak olmuştur. Ama sadece pvp odaklı idi. Map buglarini arayan sayılı insan vardı.
Yenilikçi deneyim sağlanmadi tavsiyem oyun alpha 2.0 oldunda yenilikçi oyum tarzlarına adapte olmanız.( Efsane olmak isteyenler için :))


Yönetim:
Güzel bir yönetim var idi.
Anlık geribildirimleri hızlıca düzelttiklerini gördüm.
Oyunda ilgilendiler. Ama halk arasına karışmadılar. Yada gizliden girdiler bilemem.


Oyun:

Gelelim oyuna gördüm ilk olarak haritalar bahsetmek istiyorum her hangi bir özgürlüğümüz yok muş gibi geldi bir çok yerde (dorion için) görünmez duvarlar var Di. Ua4 yapılan bir oyun da görünmez duvarlarin olması beni üzdü tabi alpha da olan bir oyun ama beta da bize bu sınırlamalar olmaması gerektiği düşünüyorum ben karakterim ile dağlara taşlara çıkmak istiyorum. (buglada olsa bir kısmına çıktım :) )
Yani haritacı arkadaşlar bu konuya el atacağını en düşünüyorum. Oyunun haritası tasarımları güzel idi epic de oynamama neden oldu. Tasarımlar iyi di dorion için.
Ama savaş haritası biraz beni üzdü.
Knight online savaş haritasının konum sal olarak aynı olduğunu gördüm.
En azından kendiniz haritanın yapısını yapıp farklık yapsanız daha güzel olurdu maperin yeteneği var bu gözle görülür bir şey.
Optimizasyona gelirsek onun gelişecektir zaten bu işler zamanla olur.
Magelerin uzun bir yolu olduğunu gördüm. yani tüm jobların tekrardan ele alınacağını düşünüyorum.
Oyun biraz daha çeşitlilik yaratmak için yeni düşünceler eklenmesi gerek, yalın bir hal var böyle çıkaracaklarını söylemişlerdi ama biraz daha komplike olabilir.

Saygılar ALPHA 2.0 görüşmek üzere.
 

Lolgamelol2

Üye
Katılım
20 Ara 2020
Mesajlar
462
Puanları
63
Mageler hiç olmamış bencede baştan yapılması gerek novaları staf vuruşları yürüyüşleri çok kötü
 

JohnPlane

Üye
Katılım
20 Kas 2020
Mesajlar
732
Puanları
63
Tüm sınıflar için itemler çok çirkin ve kendine çekmiyor oyundaki genel olarak renkler canlı değil soluk uzun süre oynatmıyor kendisini.
 

Black Vortex

Üye
Katılım
13 Kas 2020
Mesajlar
280
Puanları
43
Çok güzel buglar bulundu bunların geri bildirimleri muhakkak olmuştur. Ama sadece pvp odaklı idi. Map buglarini arayan sayılı insan vardı.
yüzde yüz haklısın. okçular sağolsun izin vermiyordu. ko dan çıkıp gelen bir kitle vardı onlar sırf oyunda huzursuzluk tatsızlık çıkarmak için gelmişlerdi.
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt