Öneri ALPHA-BETA-OFFICIAL Önerileri

Mute

Üye
Öncelikle ekibin ellerine sağlık. Türkiye için çıtayı çok çok üste taşıyan bir yapım olmuş,global açıdan da oldschool yapıdaki çoğu yapımın üstünde bir kalite olmuş. Lakin benim tamamen şahsi isteklerim olacak. Bazı oyuncular bana katılır bazıları katılmaz. En son nihai karar tabi ki geliştirici ekibin olacaktır.

ÖNERİLERİM

1) Kostümler çok güzel olmuş ellerinize sağlık fakat genel olarak bir kostümden ziyade zırh yapısında görünüş olarak. Kostüm olarak daha renkli daha efektli (ki neredeyse hiç bir kostümde efekt görmedim) kostümleri şahsım adına bu yapımda görmek isterim.

2) Bineklerin bazılarına gerçekten bayıldım fakat mount çeşitliliği çok olan oyundan gelen kitleye bence yetersiz. Yine aynı şekilde daha görkemli daha efektli ve daha çeşitli binekleri görmeyi isterim.

3) Oyunda haritalar orta büyüklükte daha da büyütüp dağlar göller vs doğa unsurlarıyla doldurulması daha hoş olur diye düşünüyorum. ( istenirse bir kaç örnek paylaşabilirim)

4) Ben aksesuar seven kitledenim forumda konuları genel olarak takip etmeye çalışırım ve gördüğüm kadarıyla seven kadar sevmeyenler var wing sistemini. Muhtemelen yapacaksınızdır ama yine de yazayım. Option olarak görünme görünmeme sunulmalı. Ayrıca kanatlar daha doğal hareketlere ve yine efektlere sahip olabilir.

5) Bineklerin hız farklarının olması güzel olabilirdi. Belki de level sistemi getirilerek veya nadirliğe göre hız değişkenliği sağlanabilir.

6) Mekanların içine girilmesi en azından günümüz için yapılabilir bir şey. Örnek olarak Tavernalar olsa mapte içlerine girebilsek görev vs alabilsek hoş olabilir. (Belki de taverna satın alma vs sistemi de eklenebilir)

7) 6. Madde de bahsettiğim gibi depo dahil hepsi dışarıda bekleyen npc. Bunlar da kendi mekanları olsa girebilsek gayet güzel olabilir.

8) Binek geliştirme sistemi olmalı bence. Önceki konumda açıkladığım gibi. Spoiler kısmına link bırakıyorum bakmak isteyen arkadaşlar bakabilirler oyuncular tarafından genel olarak beğenilen bir sistem.

OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM. FİKİRLERİNİZİ OLUMLU OLUMSUZ PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİM

dekovil

Üye
Keşke oyuna binek pet ve alım satım sistemi eklense.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt