Öneri Alpha Startı Gelene Kadar Karakter Oluşturmak

MuratYILDIZ

Üye
Merhaba,

Bilindiği gibi alpha açılış süresi 1-2 hafta ileri atıldı.
Benim nacizane önerim.
Alpha açılana kadar insanlar ön izlenim olarak sadece karakter oluşturabilse bu da bir nevi insanlar için mutluluk verici bir çözüm olur.
En azından oynayacakları karakterleri biçimlendirsinler.

Saygılarımla.

LunasCar

Üye
Selamlar, tatlı heyecan verici beklentimiz devam ediyor az kaldı

Minato

Üye
Merhaba,

Bilindiği gibi alpha açılış süresi 1-2 hafta ileri atıldı.
Benim nacizane önerim.
Alpha açılana kadar insanlar ön izlenim olarak sadece karakter oluşturabilse bu da bir nevi insanlar için mutluluk verici bir çözüm olur.
En azından oynayacakları karakterleri biçimlendirsinler.

Saygılarımla.
Mantıklı. +1

Siyah34

Üye
Aynen ben kendi karakterimin uzun ayarlamak istiyorum belki hopit yaparım :)

LosTurcos

Üye
Destekliyorum biraz vakit geçiririz iyi olur aslında, oyun açıldığında 2 saat karakter edit ile ugraşmayız. Karakterlerimizi hazır bekletiriz.

Brunkrow

Üye
Güzel fikir ama zaten şu an oluşturacağımız karakterler alfa testi için oluşturulan karakterler olacak. Belki alfa açılana kadar verileri tekrar sıfırlamaları gerekecek edecek firma olarak oyuncularını karakterlerinin silindiği ve tekrar oluşturmaları gereken baştan fail bir ortamla karşılamak istemeyebilirler veya bilinçli olarak böyle bir ön kayıt ortamı oluşturmuyorlarsa bunu uygulamamak için bilmediğimiz sebepleri olabilir ki illaki vardır bence. Burda bireysel olarak düşünmek bencillik olur. "Yahu hadi açın şu oyunu da görelim artık" vs. gibi bireysel isteklerden çok daha önemli firma, şirket bazında olumsuz sonuçları olabilir. Betaya geçiş veya resmi sürüme geçişte, belki de alfa içinde bile tekrardan tüm veriler birçok kez sıfırlanacak ve karakterlerimizi kim bilir kaç kere tekrardan oluşturacağız. Sadece bireysel isteklerimiz bazında, canımız karakterlerimizi görmek istiyor diye insanları darlamaya hiç gerek yok bence. Zaten yeterince uğraşıyorlardır bunu yapmayı düşünmediklerini sanmıyorum. Yeter ki sağlıklı bir şekilde açılsın oyun. Şahsi düşüncem bu şekilde ^^

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt