Alpha sunucusuna katılım sağlayacak userler

MuratYILDIZ

Üye
Merhaba,

Alpha sunucusuna katılmaya hak kazanan üyeleri görebiliyor muyuz ?
Hepimiz üye olduk ama sanıyorum ki hepimiz giremeyeceğiz, katılmaya hak kazanan üyeleri ne zaman açıklayacaksınız?

Siyah34

Üye
Bugün burhan beye sorduk 20.000 başvuru oldunu söyledi toplamda belki bize şans tanınır.

MuratYILDIZ

Üye
Bugün burhan beye sorduk 20.000 başvuru oldunu söyledi toplamda belki bize şans tanınır.

İnşallah :) En azından mail ile belirtseler

Yakın zamanda dünya evine girdiğim için diğer evimden bilgisayarımı getirmedim, sırf bu oyun için getireceğim baya meraklıyım :)

Siyah34

Üye
Hayırlı olsun. Muhakkak oynucaz sabırlı olmak iyidir.

MuratYILDIZ

Üye
Hayırlı olsun. Muhakkak oynucaz sabırlı olmak iyidir.
Teşekkür ederim,
Muhakkak ama ilk duyurulduğu günden beri discord kanallarındaydım. İlk gün güzel sohbet dönmüştü :)
Aşama aşama yanlarındaydım, bilgi edindim.
İster istemez bir merak, heyecan var umarım her şey çok güzel olur

guney

Üye
ilk gun olmayabilir ama daha ileriki zamanlarda herkese sans taninacak ins

akeu

Üye
Siteye kayıt olmak başvuru sayılıyor mu ? ekstra forum vs. var mı dc çok takip edemiyorum...

MuratYILDIZ

Üye
Siteye kayıt olmak başvuru sayılıyor mu ? ekstra forum vs. var mı dc çok takip edemiyorum...
Dc muhabbeti farklı bi konu başvuruyla alakası yok
Offical Sitesinden başvuru yaptıysan sorun yok
Ayriyetten başka bir yere kayıt istemiyor

Vision

Senior Moderatör
İnşallah :) En azından mail ile belirtseler

Yakın zamanda dünya evine girdiğim için diğer evimden bilgisayarımı getirmedim, sırf bu oyun için getireceğim baya meraklıyım :)
Alpha aşamasına hak kazandığınız taktirde, size konuyla ilgili bir mail gönderilecek.
Evet, sadece resmi sitemizden kayıt olmanız yeterli.

Vision

Senior Moderatör
Ben sizi anladım ama sormaya çalştığım soru şu
20 sinde açılan alpha sunucusu için
ayın kaçında hak kazanılan mail gönderilecek
Bu konu hakkında maalesef net bir tarih veremiyoruz. İlk part mailler gönderilmeye başlandığı zaman discord sunucumuzdan bilgilendirme yapılacaktır.

TearFall

Üye
Gerçek ve Doğruları söyleyenleri kabul etmiyorlar , Fazla akıllı iseniz ve doğruları anlatmaya çalışıyorsanız hiç şansınız yok, Preview de 1 yıllık kow geçmişi dışında oyun geçmişi olmayan arkadaşıma davetiye çıktı , 10 + yıl oyun tecrübem ve yazılım sektöründe aktif olmama rağmen bana davetiye çıkmadı. Ya bu seçimleri yapanlarda sorun var yada seçim kriterlerinde ...

Ben burada maglum firmadan farklı bir anlayış olacağını ön görmüyorum , maglum oyun oyuncuları adına...

Anlukar

Üye
Gerçek ve Doğruları söyleyenleri kabul etmiyorlar , Fazla akıllı iseniz ve doğruları anlatmaya çalışıyorsanız hiç şansınız yok, Preview de 1 yıllık kow geçmişi dışında oyun geçmişi olmayan arkadaşıma davetiye çıktı , 10 + yıl oyun tecrübem ve yazılım sektöründe aktif olmama rağmen bana davetiye çıkmadı. Ya bu seçimleri yapanlarda sorun var yada seçim kriterlerinde ...

Ben burada maglum firmadan farklı bir anlayış olacağını ön görmüyorum , maglum oyun oyuncuları adına...
nıye kotuluyorsun adamları şans faktörü hiç mi yok sence? belki planları %90 deneyimli %10 deneyimsiz( bunun birçok sebebi olabilir oyunlarda deneyimi olmayanların bakıs acısıda önemli yeni oyuncu profili açısından sonuçta bu oyun sadece belli bir oyunun kitlesine hitap etmiyor) insanları davet etmekti. lütfen azıcık empati azıcık hoşgörü ve azıcık makuliyet.

Sis

Üye
Alpha'yı test edecek arkadaşlar bir şansa göre mi seçilecek yoksa tamamen random mu olacak. Bu konu hakkında bir bilgilendirme göremedim ?

Vision

Senior Moderatör
Alpha'yı test edecek arkadaşlar bir şansa göre mi seçilecek yoksa tamamen random mu olacak. Bu konu hakkında bir bilgilendirme göremedim ?
Şubat ayında form dolduran ve çekiliş kazanan kullanıcıların bir önceliği olacak. Onun dışında tüm seçilen kullanıcılar rastgele olarak seçilecek. Herhangi bir üst limit bulunmuyor.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt