Alpha sunucusuna katılım sağlayacak userler

Resquection

Üye
Nasıl?
Toplam 1 hafta bile açık kalmayacak belki
Saatlik oynayıp, oynayanları bloke edip oynamayanlar mı girecek ?
20k üzeri başvurudan bahsediyoruz
Dostum 1 ay kadar sürebilir belli olmaz. Sunucuyu test edecekler sonuçta 5 bin kişi alıpta gerisini bırakmak olmaz herhalde.

anil

Üye
Test olayı çok muallak bir konu. Bir hafta derler bakarsınız uzatirlar, bir hafta denir bakarsınız teknik bir sorun yaşanır üçüncü gün kapatılır. Yani şimdilik konuşmak için erken bence. Dilerim herkesin deneme şansı olur.

Ayrıca şunu da ekleyeyim, ben eski oyuncuyum ya da sistemim iyi vs. bir kıstas değildir pek bu tip testlerde. Daha önce hiç mmorpg deneyimi olmayan oyuncuları da katmak isteyebilirler ya da sistem optimizasyonu için eski PC sahiplerini de.

Kısacası bekleyip görelim derim.

Polga

Üye
Olá pessoas! Eu sou do Brasil e gostaria de participar da fase alpha. Como posso ser um usuário de teste alpha?

my user in game is: Polga

karagülle52

Üye
şuanda oyunu başlatıp ıd şifremi yazdığımda şöyle ingilizce bir uyarı geliyor türkçeye çevirdim.
Hesabınız alfa aşamasını test etmek için seçilmemiştir.
yetkili birisi cevap verebilir mi bu uyarı inş açıklanacak olayın tamamlanmış olması ve bana uyarı vermesiyle alakalı değildir :D

mitchell

Üye
Discord da anında bildirim yapılıyor. Discord'dan takip edin derim.

Cheroke

Üye
your account is not selected for testing the alpha phase.

gibi bir hata alıyorum

ncode

Üye
Bizde gireceğiz diye clienti hazırladık, 3 arkadaş bekliyorduk, bu meseleyi sonradan farkettik, peh heves meves kalmadı, wot devam :)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt