AMD FidelityFX Super Resolution-Performance Boost

EmiliaClarke

Üye
Amd bugün FSR teknolojisini sayılı oyunlarla piyasa sürdü.

DLSS sadece 2000 ve 3000 serisi kartları desteklerken;
Amd nin bu teknolojisi kendi kartlarını çoğunu desteklemesinin yanı sıra nvdianın bile gtx 10 serisi ve üstü tüm kartlarını destekliyor ve bugün çıkan performans videolarına göre nvdia 10 serisi kartlarında bile hatırı sayılır derecede etkili.

Geçenlerde "DLSS çalışması yapıyoruz" demiştiniz. DLSS den ziyade FSR a daha çok önem verirseniz daha geniş kullanıcılarınızın daha iyi bir performans almasını ve yakın zamanda FSR ı destekleyen sayılı oyunlardan biri olabilirseniz oyun için iyi bir reklam olmasını sağlarsınız diye düşünüyorum.

ALFATURK

Üye
FSR geçmeden önce RTX serisinde olan optimizasyon sorununu çözmeleri gerek.
RTX3090 ekran kartıyla komik FPS'ler alıyordum.
İşlemci Ryz 9 5900x
M2 Genx4 SSD varken..

BelaOkuyan

Üye
eğer ki fsr ye önem verirseler daha çok oyuncu gelir. sebebide amd in apu sistemleri için bu oyun nimet olur. adam 3200g + ddr4 3200mhz ram basit ana kart ile rise a başlama şansı yakalar.

ben mini apu sistem kurdum kalem kadar. böyle bir seçenek sunarsalar rise kapısı bana açılır. onun dışında ekran kartları bu fiyattayken uzun süre rise belirli oyunculara hitap eder.

ALFATURK

Üye
eğer ki fsr ye önem verirseler daha çok oyuncu gelir. sebebide amd in apu sistemleri için bu oyun nimet olur. adam 3200g + ddr4 3200mhz ram basit ana kart ile rise a başlama şansı yakalar.

ben mini apu sistem kurdum kalem kadar. böyle bir seçenek sunarsalar rise kapısı bana açılır. onun dışında ekran kartları bu fiyattayken uzun süre rise belirli oyunculara hitap eder.

O şekilde de multi karakterlerde patlama yaşanır.
Maden vs. oyun başlamadan biter :)))

BelaOkuyan

Üye
ucuz değiller multi için 2. el 1000 tl altı sistemler kullanıyorlar

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt