An Itibari Ile Rollback Yedim ve Son Resten Beri Yaptigim Hersey GItti

Predaynx

Üye
An itibari ile oyun birden kapandi, ve tekrar girdigimde Rollback yedim. Son resten bu yana kastigim hersey bir anda silindi. Oyun icinden bilet attim, ama herhangi bir cevap yok henuz... Her ne kadar test surecinde olsak dahi boyle bir durumla karsilasmak hic hos degil.

doubleg

Üye
Alfa sürecinde olabilecek şeyler. Emeğinizin gittiğini düşünüyorsunuz belki haklısınız ama şu an oyun hem tarafımızca hem taraflarınca sadece test için açık. Eğlenmenize bakın.

Mystic

Yönetici
Game Developer
Merhabalar,

Oyunun geri sarması ile ilgili çalışmalarımız arka planda devam etmektedir. Bu durumu en aza indirdik, kısa zaman içinde komple düzelteceğimizi bilmenizi isterim. Sabır ve anlayışınız için teşekkürler, iyi oyunlar.

hzrckmk

Üye
Merhabalar,

Oyunun geri sarması ile ilgili çalışmalarımız arka planda devam etmektedir. Bu durumu en aza indirdik, kısa zaman içinde komple düzelteceğimizi bilmenizi isterim. Sabır ve anlayışınız için teşekkürler, iyi oyunlar.
Bu gece bi güncellemeyle ortadan kalkar mı bu sorun sırf bu yüzden arkadaşlarım oynamıyor şuan

Mystic

Yönetici
Game Developer
Bu gece bi güncellemeyle ortadan kalkar mı bu sorun sırf bu yüzden arkadaşlarım oynamıyor şuan
Elimizden geleni yapıyoruz, şuan için net bir şey söylemek yanlış olur ama kısa zaman içinde bu tarz sorunlar kalmayacaktır. Alfa-2 bu tarz kritik sorunları çözmek için uzun süre açık kalacaktır.

hzrckmk

Üye
Elimizden geleni yapıyoruz, şuan için net bir şey söylemek yanlış olur ama kısa zaman içinde bu tarz sorunlar kalmayacaktır. Alfa-2 bu tarz kritik sorunları çözmek için uzun süre açık kalacaktır.
Tamam hocam bekleriz olsun sorun yok iyi çalışmalar İyi akşamlar

Predaynx

Üye
Merhabalar,

Tesekkurler. Merakimdan soruyorum; tekniki acidan ne tur bir sikinti yasaniyorduda rollback meydana geliyordu?

Pitou

Üye
Merhabalar,

Bu sabah arkadaşım rollback yedi bu ciddi problem exp zaten aşırı zor insanın hevesi kaçıyor böyle boşuna kasıyoruz gibi exp i kolaylaştırırsanız biraz rollback' e daha az üzülürüz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt