arkadaşlar lütfen yardım edin kafayı yiyecem

semih3232

Üye
öncelikle herkese kolay gelsin
casper excalıbur g770 aldım yeni ama gel ki siıkıntı üstüne sıkıntı yaşıyorum acaba pcdemi bir sıkıntı var yoksa oyundan kaynaklımı dorıon 1 geçişte oyun donuyor laptop bildiğin ekran buz gbi sistem gereksinimlerinin üstünde bir laptop ama neden böyle oluyor yardımcı olun bana kafayı yemek üzereyim

Aziz

Üye
Merhaba,

Dorion 1 yoğunluktan dolayı kasma/donma problemleri yaşatabilir. Ekip bununla ilgili çalışmalarına devam ediyor. Eğer diğer kanallarda sorun yaşıyorsanız,
Burada bulunan çözüm önerilerine bakarak problemlerinizi giderebilirsiniz. Bilgisayarınız güçlü bir bilgisayar ancak doğru kullanılırsa.

İyi forumlar.

Balerion

Üye
Merhaba,

Dorion 1 yoğunluktan dolayı kasma/donma problemleri yaşatabilir. Ekip bununla ilgili çalışmalarına devam ediyor. Eğer diğer kanallarda sorun yaşıyorsanız,
Burada bulunan çözüm önerilerine bakarak problemlerinizi giderebilirsiniz. Bilgisayarınız güçlü bir bilgisayar ancak doğru kullanılırsa.

İyi forumlar.
Merhabalar 2022 yapımı global kitle hedefleyen oyunda dorion neden donuyor onu da açıklayabilir misiniz size zahmet? A.H limitinin bir etkisi olabilir mi acaba

HazyShade

Üye
Sn. @Aziz bu tür sorularda olay anında "Görev Yöneticisi" --> "Performans" sekmesi --> CPU seçili ekran görüntüsü talep edebilir misiniz ? Bunu kaide haline getirebilir miyiz ? Aslında oyuna dair bazı genel sorunlar var ama bir başkasında aynı duruma şahit olmadan yazmak istemiyorum. O yüzden gelen sorunların detayını bilmek önemli.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt