Asaslara ne zaman nerf gelecek ?

Lady

Üye
Sırada asaslar var. :ROFLMAO: Ben merak ediyorum hasar aldığında heal atabilen priest var mı ki?

omertaa

Üye
Asasların neyine nerf gelecek gariplerim bp den 2 yiyor görünmezliği olmasa ,bowl a giremiyorlar ,minörleri yok :D Bence gereksiz bir çıkış olmuş seninki dostum.Canın yarıdayken görünmez olup gelip 1200 de vurmucaksa bu asaslar silsinler charı :D

Ogi

Üye
01.jpg

Unbeatable

Üye
Adamların tek iyi olduğu alan PK sen gelmişsin nerf diyosun asıl nerf yemesi gerek karakter BP heryerderler.

HeaveN

Üye
Asas pk charıdır zaten tm olarak tek atmasi çok vurmasi normal kasma kasamazlar farm yapan asas gormedim okcu asas donuşumlü nerf suan birşey yok tum joblar eşit şuan

Burtto

Üye
Görünmez slota gelip +8 spikeli asas bile bir bp yi kesiyor, heal bile döndüremiyoruz.Acilen nerf gelmesi lazım bence.
Sence sorun asasin damagesindemi yoksa karakterlerin dusuk hpsindemi ona bakarsan bp nin hasari asastan daha sacma nerf yemesi gereken bp suan herkes kendi karakterini birakmis bp kasiyor

infectedfear

Üye
Sence sorun asasin damagesindemi yoksa karakterlerin dusuk hpsindemi ona bakarsan bp nin hasari asastan daha sacma nerf yemesi gereken bp suan herkes kendi karakterini birakmis bp kasiyor
bpyi farm için kasıyorlar.Doğru onunda damageleri saçma fakat asasla ws bile atamıyor şuan bp

Mitraileusse

Üye
Hala Bp ye laf edenler var gerçekten forumdaki bazı msjları ben bile dikkate almıyorum yönetim nası alıcak çok merak ediyorum ..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt