Auction House Offline Merchant itemler Kayboldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Invictus35

Üye
Merhabalar. Oyun içi nickname'im MoriorInvictus.
Oyun içi ticket attım fakat pek verimli olmadığı için buraya yazıyorum.
Offline merchant'a attığım itemlerin fiyatını değiştirmek için satışı iptal ettim. Geçmiş kısmından itemleri inventorye çektim. Tekrardan 4 itemi satışa koydum fakat itemler inventoryden gitti ve offline merchant'ta görünmedi. Attığım ticket'a geçmişi kontrol edin diye dönüş yapıldı ancak zaten kontrol ettim ne orada ne de emirlerim kısmında görünmüyor. 3x +1 arch sword, 1x +1 bluewing satışa koymuştum. Oyun içi ss aldım fakat oyundaki tuşla aldığım ss'te sadece karakteri gösteriyormuş bilmiyordum. Şuanda kanıtlayacak bir ss'im yok ancak sabahtan beri düşürdüğüm 3x +1 arch sword'un ve önceden düşürmüş olduğum +1 bluewing'in nereye gittiğini verilerden kontrol ederlerse oyun içi hatadan dolayı itemlerin kaybolduğunu göreceklerdir. Sizlerden ricam, gerekli kontrollerin sağlanıp itemlerin bana geri verilmesidir. Lütfen yardımcı olun.
Saygılarımla.

Invictus35

Üye
Eğer auction house üzerinden girerseniz aktif, ancak merchant diyerek tıklarsanız orda kabul etmiyor. Özetle aktif kullanılabiliyor ama bug var kullanmayın.

Maximiliantr

Üye
Eğer auction house üzerinden girerseniz aktif, ancak merchant diyerek tıklarsanız orda kabul etmiyor. Özetle aktif kullanılabiliyor ama bug var kullanmayın.
Hocam bir yanlışınız var offline merchant aktif falan değil. auctiın house sadece fiyatlara bakmak için kullanılan bir sistem haline büründü.

Lady

Üye
Hocam bir yanlışınız var offline merchant aktif falan değil. auctiın house sadece fiyatlara bakmak için kullanılan bir sistem haline büründü.
"Eşya koydum, düzeltmek için iptal ettim, geçmişten tekrar aldım" diyor. Nasıl oldu o zaman tüm bunlar?
Yetkili birisinin açıklığa kavuşturması gerekiyor konuyu. Aktif mi? Aktifse nedir ne değildir?

Invictus35

Üye
Offline merchant'ı auction house'u açtıktan sonra 2. sekmeden kullanabiliyorsunuz. Test ettim bizzat. Ancak bug olduğu aşikar çünkü 4 itemim piyuu gitti. İstediğim de gerekli kontrollerin sağlanıp itemleri bana geri verilmesi.

birol2003

Üye
Offline merchant'ı auction house'u açtıktan sonra 2. sekmeden kullanabiliyorsunuz. Test ettim bizzat. Ancak bug olduğu aşikar çünkü 4 itemim piyuu gitti. İstediğim de gerekli kontrollerin sağlanıp itemleri bana geri verilmesi.
o dediğini patch sonrası bende farkettim ama pazarı kurdurmadı bana o nedenle item de kaybolmadı

EndienHunter

Üye
Ben de dün offline merchanttan item aldım item sattım, itemları listeledim , listeden kaldırdım. Akşamında kilitlendi itemlar offline merchantta kaldı alamıyorum şuan.

rilax

Üye
offline merchant varmı yokmu şimdi ben anlamadım hiç bir yetkili neden böyle önemli bir konuya en ufak cevap bile yazmıyor dünden beri

skaebneN

Üye
Ben aktif olarak arkaplanda çalışma yapılırken fark eden oyuncuların kullandığını düşünüyorum. Birşeylerin üstünde çalışırken bilgi verilip tamamen kapatılması lazım. Sessiz sedasız bir şeyler değişirse böyle sorunları daha çok görür duyarız.

MusTi

Rise Online World Mod Team
Senior Moderatör
Offline merchant aktif değil arkadaşlar. Aktif edilmesi için ara ara açılıyor , test ediliyor. Duyurusu bu yüzden yapılmıyor. Şu an sadece AH sistemi açık oradan premiumunuz varsa eşya listelerini görüntüleyip bakabilirsiniz.

Durumunuz için Destek bileti oluşturmalısınız.

skaebneN

Üye
Offline merchant aktif değil arkadaşlar. Aktif edilmesi için ara ara açılıyor , test ediliyor. Duyurusu bu yüzden yapılmıyor. Şu an sadece AH sistemi açık oradan premiumunuz varsa eşya listelerini görüntüleyip bakabilirsiniz.

Durumunuz için Destek bileti oluşturmalısınız.
Aktif edilmesi için test yapılması gereken yer Test Server'i değil mi?

Alkoer

Üye
AH ye item koydum- geri aldım. Ama dün gece AH kapalı hatası verdi satışa koyduğum itemleri alamadım.

birol2003

Üye
1660139933389.png
Bende bu hatayı alıyorum

Invictus35

Üye
Güncelleme: Problemim çözüme ulaştı.
Yaşadığım kaybolan itemlerle alakalı durumu desteğe ticket atarak ilettim. Kısa süre içerisinde dönüş yapıp; durumu discord üzerinden bir yetkilinin ismini vererek görüşmemi istediler. Durumu kendisine anlattım ve "Sorunu inceliyoruz eksik var ise merak etmeyin yollarız." dedi. "Eşyalar 72 saat içinde gönderilecek" diye sonradan ekleme yaptı ve kayıp itemleri şuanda gönderdiler teslim aldım. İlgi ve alakaları için Destek Ekibi ve Digital'e teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt