Az biraz daha sabırlı ve anlayışlı olalım.

MmetDemr

Üye
Katılım
13 Kas 2020
Mesajlar
19
Puanları
3
Arkadaşlar, ekip bizlere sorunlu bir oyun sunmamak için elinden geldiğince çabaladığını görebiliyoruz. Bir oyun yapmak ve ya 10.000+ online user kapasiteli bir oyun yapmak kolay değil, madalyanın bir de diğer yüzü var, unutmadan şunu da eklemek istiyorum; bende en az senin kadar sabırsızlanıyorum fakat sabırlı olmaktan başka bir çaremiz yok. Kim bilir şimdi kimler uykusuz kaldı, ailesine zaman ayıramayıp oyunu geliştirmek için çabalayan ekibe, her şey bir yana bunu yapan bir makine, robot vs. değil bir insan. Elbette eksiklikler olacaktır, elbette ekibin hiç hesaplamadığı sorunlar çıkacaktır. Oyunu şu hali ile bizlere sunsalar, emin ol ki "ne biçim oyun yapmışlar" der oyunu siler gidersin, işte adamlar bunu o hale sokmamak için uğraşıyorlardır. Her şey gönlünüzce olsun, sağlıklı günler diliyorum tüm Rise Online oyuncularına ve ekibine.

Saygılar.
 

Imbaboy

Üye
Katılım
30 Kas 2020
Mesajlar
11
Puanları
3
Çok dikkat etmeliler, her ihtimali göz önüne almalılar, çıkabilecek her türlü sorunu düşünmeliler çünki bu piyasaya giren bir oyun var oldlar hatırlar 'Knight Kingdoom' o oyunun yaptığı hataları yapmamaları lazım.

Benden yana sınırsız kredileri var istedikleri kadar test edebilirler istedikleri kadar geciktirebilirler.

Ama sabırsız arkadaşlarımızın buranın bir 'PVP' server olmadığını anlaması ve biraz daha kurumsal kafayla bakmaları gerekiyor duruma. Bu durum cidden rahatsız edici olmaya başladı...
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt