Bağış bölümü yapılsın

finisher

Üye
Katılım
23 Kas 2020
Mesajlar
2
Puanları
1
Bağış bölümü yapılsın bu bağışlarla da ekip güçlendirilsin gelişimi dahada hızlansın
 

Siyah34

Üye
Katılım
14 Kas 2020
Mesajlar
567
Puanları
43
Linc edecek bir sürü insan var. Ve yanış algılamak istemiyorlar onda oyun açıklana kadar böyle devam
 

Nart

Rise Online World Content Creator
Katılım
12 Kas 2020
Mesajlar
369
Puanları
63
Ben @Mergen e sordum adresi gönderin bi doping kutusu gönderelim diye. Onu bile vermediler :(
 

LosTurcos

Üye
Katılım
12 Kas 2020
Mesajlar
254
Puanları
43
Yüzüp yüzüp kuyruğuna geldiler artık bundan sonra malum kitle tarafından olumsuzluk duyup canları sıkılmasın hiç gerek yok.
 

wHDexteR

Üye
Katılım
13 Kas 2020
Mesajlar
107
Puanları
28
pre order yapabilirler kapalı beta için önceden test etmek istiyenler satın alır ve oyuna destek çıkar açık beta da herkes oynar
 

anil

Üye
Katılım
13 Kas 2020
Mesajlar
308
Puanları
43
Direkt bağış değil de Kickstarter tarzı şeyler düşünülebilir. Karşılığında da oyuncuya tişört verirsin, sadece bağışçılara özel oyun içi binek vs. verebilirsin.

Tabii bunların hem yasal prosedürü var, hem de yapımcı belki buna ihtiyaç duymuyor ya da istemiyor.
 

May Payne

Üye
Katılım
25 Kas 2020
Mesajlar
200
Puanları
28
Amiyane tabir ile "Dilenci" gibi para toplamak bazı kişilerin tarzı değildir. Elbette yatırım yapılması için maddiyat şarttır. Oyun tam sürüme geçtiği zaman, "Mağaza" bölümünü kullanarak hoşumuza giden ürünleri (gitmeyenler olsa bile sırf destek için) "Satın Al" butonuna basarak desteğimizi her daim sürdürmeliyiz. Arkadaşın da dediği gibi "Kickstarter" projesi de düşünülebilir. Maalesef ki "Kickstarter"da ki bazı kişi yada kişiler insanları dolandırma üzerine bu yardımı kötüye kullanabiliyorlar. Bu da insanların bu tarz sitelere ve gerçek anlamda yapımcı firmalara olan güvenlerini sarsmaktadır. Tabi ki hepsi öyle demiyorum ama arada da çürük domatesler çıkmıyor da değil. Yani anlatmak istediğim, maddi destek her daim sağlanmalı ki projeler hayatta kalabilsin. "Pre-Order" mantığı da fena bir görüş değil. "Pre-Order"a özel "Title" da verilebilir. "Rise Online Destekçisi" şeklinde ve pet, binek kostümleri, 1/3 aylık "Premium" üyelikte içerebilir. Hatta "Collector's Edition" adı altında hatıra olacak (pre-order paketinin de dahil olduğu) retail bir kutu da hazırlanabilir. İçeriğinde denildiği gibi tişört, kupa bardak, Rise Online karakterlerinin, yaratıklarının, petlerinin, bineklerinin hatıra maketleri, içerisinde oyun hakkında detaylı bilgilerin olduğu fan kitabı, artwork çalışmaları, oyunun kurulum DVD'si vb. ürünleri de barındırabilir. Hem oyuncunun yüzünü, hem de yapımcının yüzünü güldürecek çalışmalar neden olmasın ki?
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt