DUYURU Bayram Etkinliği Başlıyor!

Mitraileusse

Üye
Gayet başarılı türk olmaktan gurur duyuyorum işte yerli oyun göğsümüzü kabartıosunuz TEŞEKKÜRLER RİSE ONLİNE !!!

N3v3N

Üye
Güzel etkinlikler. Umarım bayramda oyuna girebilecek zamanı bulabilirim :D

emre62

Üye
Oyunu uzun süredir oynamıyordum ama baslicam tekrardan bu gidişle

JUSTINTIME

Üye
bayramda ne exp i mıllet bayramını gorucek zaten cogu kişi 65 level olsa ney 2 k fazladan verıor moblar ama exp event olunca soothlarda her slotta ks harpylerde her slota melee gırıor yada orda da ks oluyor bence exp event mantıksız bu oyunu cz ye cekmelerı gerekırken tam tersı herkezı hagard yada lunaskar yada protean a cekıolar.bence cok yanlıs.

N3v3N

Üye
Verilen itemlerin son kullanma tarihi var mı? Mağaza içerisinde bekletip bayramdan sonra kullansak olur mu?

TypeOf

Üye
Şu etkinliği ayarlayan arkadaşı merak ediyorum. Dünden beridir bekliyorum roco token ile rise cash çekeceğim fakat paket fiyatlarına indirim veya bonus yansımadı. Ayrıca yazdığınız konuyu neden okumuyorsunuz? Bir sürü hata var, benim gibi detay ve ayrıntılara önem veren kullanıcılar için eksi not alıyorsunuz. Şimdi gördüğüm hatalara geçmek istiyorum.

• "Tüm Market ürünlerinde 9 - 12 Temmuz tarihleri arasında %10 indirim!" Yazısının altındaki fotoğrafta ise "Tüm market ürünlerinde %10 bonus!"
    [*]Kredi kartı ile bakiye ekleme kısmında bonus veriyorsunuz fakat diğer bakiye ekleme kısımlarında o bonusları göremedim. Ayrıca 12.500 paketin %10 bonusu +1250 bonus eder. Para cinsi üzerinden bonus verilmez!
  • Konuda yazılan Xp scroll'larda fotoğraftakinden farklı, oyuna giriş yaptığınızda ise tamamen farklı. 1-50lwl 5 scroll veriyor. 1-60lwl 5 scroll veriyor. 1-70lwl 2 scroll veriyor.

Sırf şu hataları gördüğüm için foruma üye oldum. Bu tarz konuları açan arkadaşlar daha özenli ve dikkatli olması gerekiyor.

Klausnicky

Üye
Bayram da mağaza indirimi olucak yazıyordu hala mevcut değil neden?

psikolog

Üye
batacaklarmış %10 indirim dedik ama yapamayız dükkan kapanır deyip kendi dediklerinden vazgeçip sadece cash alımlarında %10 bonus koymuşlar. hiç söylemeseler sıkıntı değil de bunu yapmamaları lazım.

rilax

Üye
hakkaten nerede kaldı bu indirim ya bekliyoruz bekliyoruz indirim gelecek diye ne gelen var ne giden ?

srreal59

Üye
65 level adam içinde bir drop rate falan fena olmazdı rise reys

skaebneN

Üye
Bu arada etkinlik görseli farklı üstüne yazdığınız detaylar farklı.

rilax

Üye
indirim gibi anlaşılmadı mı peki bende mi alıklık var

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt