Öneri Bazı öneriler.

Uçan Zürafa

Üye
Katılım
13 Kas 2020
Mesajlar
165
Puanları
43
1. Death Valley haritasında adam kestiğimizde bizim adam kesip kesmediğimiz belli olmuyor. Sadece bizim kestiğimizde aşağıda yazan yazı renklendirilebilir.Tavsiyem açık ve göze çarpan bir renk.(Turkuaz, yeşil, sarı gibi)

2. Oyunda bufflar ve Debufflar aynı sekmede gösteriyor. Bunların ayrılması gerekiyor.

3. Karakter oluşturma ekranında yaşanan bazı sorunlardan dolayı aynı karakter iki kere açılıyor. Ya karakter silme seçeneği aktif edilmeli ya da bu hata düzeltilmeli.

4. Oyunda can sıkan en önemli hata bence "Connection Lost" hatası. Arkadaşımla aynı semtteyiz ve aynı servis sağlayıcıyı kullanıyoruz. Fakat ben oyuna girerken o giremiyor. Modem resledik,DNS değiştik, Oyunu silip baştan kurduk.... ama değişen bir şey olmadı. Bu hataya bir çözüm gerekiyor.

5. Otomatik yönlendirme. Örneğin pvp haritasında bir adama tıkladıktan sonra "R" tuşu ile o adama yönlenebilmeliyiz ya da pve kısmında uzakta bir npc için aynısını yapabilmeliyiz.

6. Party yönlendirme sistemi. Partyden kopmuş oyuncular, partyi daha kolay takip etmek isteyenler ya da takımdaki herkesin aynı oyuncuyu hedef alması için işaretleme.

7. Karakter oluşturma kısmında düzenlemelerimizi yaptıktan sonra "Create Character" tıkladığımızda herhangi bir değişiklik olmuyor. Karakterin oluşturulup oluşturulmadığı anlaşılmıyor.
 
Son düzenleme:

NeoHuman

Üye
Katılım
18 Kas 2020
Mesajlar
1
Puanları
1
Öneriden ziyade şikayet.. aynı karakterden 2 defa açıldı toplam 3 mage var
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt