İstek beni̇m gördüğüme göre belli̇ başli ki̇şi̇leri̇n afk pazarda i̇temleri̇ kayboluyor

hyperson

Üye
İKİDE BİR AYNI SORUNla KARŞILAŞIYORUM HEP NEDENSE +7 İTEM KOYUNCA KAYBOLUYOR HİÇ EZİK İTEMLERİM KAYBOLMUYOR AFK PAZARDA BİR İŞLER VAR BENCE bu sayfada son mesajım bu kolay gelsin herkeze

EaGLe*

Üye
Benimde HC deki offline pazarda görev itemlerim kayboldu. Offline pazardaki sorunları bildiğimden giderse üstünde durmayacağım itemleri offline merchant a benim için daha değerli olan itemleri Sefl merchant a koyup bekliyorum.
Action House sistemi beta da aktif olucağı söylenmişti. O yüzden şu anda yapıcağımız bu hatayı bilip çözülene kadar dikkat etmek.

ozgur2626

Üye
Benimde HC deki offline pazarda görev itemlerim kayboldu. Offline pazardaki sorunları bildiğimden giderse üstünde durmayacağım itemleri offline merchant a benim için daha değerli olan itemleri Sefl merchant a koyup bekliyorum.
Action House sistemi beta da aktif olucağı söylenmişti. O yüzden şu anda yapıcağımız bu hatayı bilip çözülene kadar dikkat etmek.
Dostum offline pazar kurmuştum itemler kayboldu artık kuramıyorum. Ben de bugün online pazar kurdum o da buga girdi ordaki itemlerde gitti. Sorunu desteğe de ilettim. Sen online da kurarken dikkat. Hatta mümkünse işlerini trade ile hallet benim tavsiyem :D

EaGLe*

Üye
Dostum offline pazar kurmuştum itemler kayboldu artık kuramıyorum. Ben de bugün online pazar kurdum o da buga girdi ordaki itemlerde gitti. Sorunu desteğe de ilettim. Sen online da kurarken dikkat. Hatta mümkünse işlerini trade ile hallet benim tavsiyem :D
eywallah. Bende önce pot koyuyorum kuruyorum pazarı sıkıntı olmadı ise bozuyorum. biraz bekleyip satacağım itemler ile tekrar kuruyorum. Tedbirleri aldık gerisi Kısmet artık

Yararım

Üye
Hocam piyasaya göre değersiz ama benim gibi solo oyuncuya göre değerli itemlerim kayboldu benim, şu an geziyorum pazarları 7-8gb hatta en değerli takıları satan kişilerin pazarları offline, acaba bir bildikleri mi var, hiç mi çekinmiyorlar, gerçekten şaşırtıcı

Nisshe

Moderator
+1 Benimde 2 kere online merchantta değeri 14 - 15 GB eden itemler kayboldu toplam

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt