Beta, Official açılış tahminleri...

ANGEL

Üye
Benim tarih tahminlerim var,alfa 2.0 biliyorsunuz 23 nisanda açılmıştı.

Kapalı beta > 15.07.2021 (demokrasi ve milli birlik günü) (arkası kurban bayramı) perşembe 20:00
Açık beta > 30.08.2021 (zafer bayramı) pazartesi saat 20:00
Official > 29.10.2021 ( cumhuriyet bayramı) cuma saat 20:00

Muti

Üye
Kapalı beta 30 ağustos
Açık beta 29 ekim
Official yılbaşı olarak tahmin ediyorum

Arlina

Üye
Konuyu açan şahıs bunu yazmıştı;

"Ben şahsım adına bu oyunda yokum,1 dakikamı dahi harcamam . hepinize iyi oyunlar... Hoşgeldin Malum Oyun 2021,rokosoft ekibine hayırlı kazançlar diliyorum."

Adım gıbı emındımkı bunu yazan sahıs hepımızden once sunucuya gırecek yıne şaşırtmadı...

ANGEL

Üye
Konuyu açan şahıs bunu yazmıştı;

"Ben şahsım adına bu oyunda yokum,1 dakikamı dahi harcamam . hepinize iyi oyunlar... Hoşgeldin Malum Oyun 2021,rokosoft ekibine hayırlı kazançlar diliyorum."

Adım gıbı emındımkı bunu yazan sahıs hepımızden once sunucuya gırecek yıne şaşırtmadı...

Beta, Official açılış tahminleri...​

olan bir konudan ne çıkardın sen? P2w sistemi istediğim düzeyde olmazsa,veya trade kapalı bir server açmazlarsa oynamayacağım evet.
Forumda takılmayacağım demedimki :D

Fischer

Üye
Merhaba,

Tartışma yaratabilecek mesajları sildim. Birbirimizin düşüncelerine katılmak zorunda değiliz fakat saygı duymalıyız. Lütfen birbirimizi kıracak sözlerden kaçınalım. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

ANGEL

Üye
Merhaba,

Tartışma yaratabilecek mesajları sildim. Birbirimizin düşüncelerine katılmak zorunda değiliz fakat saygı duymalıyız. Lütfen birbirimizi kıracak sözlerden kaçınalım. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Abi sizde maşallah mahallenin kavga eden çiftlerini ayıran yan komşu teyzeler gibisiniz :D
Ben kendimi savunurum,gerek yoktu mesajları silmenize.
Bana ilk defa denmiyor boş yapıyosun diye.
Herkese kolay gelsin.

Satan

Üye
Birader aylardır forumu takip ediyorum her yerde sen varsın. Benim gördüğüm en az 1 kere daha bu foruma girmem, daha bu foruma yazmam dedin 2 gün geçmedi başlık açtın. Ondan sonra defalarca daha bu oyunu oynamam işim olmaz benim için bitti dedin hala daha oyunla ilgili başlık açıp boş boş mesajlar atıyorsun. Sana laf edene de "ben forumda takılmam demedim oyunu oynamam dedim" gibi çocukça bir savunma yapıyorsun. Azıcık lafının adamı ol, hani yazmayacaktın bu foruma?

Ayrıca beta açılış tahmini ne? Kim ne yapsın sizin tahminlerinizi? Oyun yöneticileri zamanı gelince tarih verecek, sırf laf olsun diye boş boş başlıklar açılıyor. Yeter birader sal bizi ya, forumda adam kalmadı herkes beklemeye geçti, sen hala buradasın. Yazmam dediğin girmem dediğin yerdesin. El insaf...

Fischer

Üye
Abi sizde maşallah mahallenin kavga eden çiftlerini ayıran yan komşu teyzeler gibisiniz :D
Ben kendimi savunurum,gerek yoktu mesajları silmenize.
Bana ilk defa denmiyor boş yapıyosun diye.
Herkese kolay gelsin.
Tartışmanın amacı kişisel tartışmaya çevrildiği zaman konu amacından sapıyor ve gereksiz tartışmalara sebebiyet veriyor. Bu durumu önlemek amacıyla müdahale etmek durumunda kalıyoruz.

Zogguko

Üye
2021 de offical çıkma ihtimali görmüyorum, çıkarsa da çok sorunlu çıkacak. gerçi 2022 e sarkması daha mı iyi bilemedim, çünkü çok uzadı ve uzamaya devam ediyor. yine de verdiğiniz tarihler fazla iyimser geldi. ben alfa 2 için geçen zamandan sonra gördüklerime göre konuşursam bu kadar kısa sürede toparlayabileceklerini düşünmüyorum. çok fazla sorun ve eksik vardı. ayarlanması gereken çok fazla şey var. yani alfa 2 de test etmemiz gereken şey pve sistemiyken, biz karakter oluşturma ekranından başlayarak buglar ve sorunlar içinde yüzdük. cevap olarak alfa bu normal dendi. betada da offical öncesi oyundaki eksikler, değişmesi-düzeltilmesi gereken şeyler veya sınıf dengeleri vs. konuşulması gerekirken bana yine sorunlar konuşulacak gibi geliyor. pratikliği etkileyen bazı sorunlar diye bir konu açmıştım mesela, kimsenin gördüğünü bile sanmıyorum çünkü bu tarz basit duran şeyler yerine herkes buglarla boğuşuyordu. her şey benim beklentilerimin çok altında kaldı şahsen.

efeklc

Üye
2021 içerisinde Official çıkma ihtimali yok bence.

Muhtemelen Alpha 3 hatta Alpha 4 yapmaları gerekecek.

Beta yılbaşında, Official ise 2022 Nisan diyorum...

* Çok çok büyük performans optimizasyonları yapmaları gerekiyor.
* İnsanları oyunda tutacak bol sayıda yeni nesil etkinlikler gerekiyor.

Official çıksa dahi bu oyun en az 2 yıl boyunca ciddi anlamda geliştirilmeye, optimizasyonlar ve yeni özellikler eklenmeye devam etmek zorunda.

ALFATURK

Üye
RTX 3xxx serisi için lütfen optimizasyon sorunlarını çözün..

DLSS teknolojisi vs. gelirse tadından yenmez..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt