İstek Bu görevler ne böyle ?

Kurallsiz0012

Üye
asası denedim iyi güzel hatta bir sürü bug raporladım şimdi bp oynamaya karar verdim bu görevler ne böyle 8-8 parti ile yapılması şartmı bu alfa sürümde bu kadar zor olması şartmı ?

amacımız oyun oynarken bugları size bildirmemiz ama denemek için günlerce kasılmamız lazım onuda geçtim hiç bir şekilde geri talepte yok bildirdiklerimiz hatalarda...
Adsız.png

EaGLe*

Üye
Malesef bp ve/veya int pri fark etmez. özellik le HC mapında solo görev yapman pek olası deil. Ama zaten görev yapan party ler de buff/heal için priest e ihtiyaç duyuyor ortaklaşa yapman lazım. Bu sadece pri için geçerli değil ben lunaskar tarafında 60+ görevleri solo yapan görmedim (Harpy dışında). Bende solo bp oyuncusuyum görevlerde çok sıkıntı yaşamadım. sıkıntı görevler bitip lvl alamayınca başlıyor. O zamanda görevi olanlara yardım edip exp kasmaya çalışıyorsun.

Son düzenleme:

JohnPlane

Üye
Oyun kolay değil ama her mobuda öyle tek kesemezsin özellikle bu mobu :)

Yolcu

Üye
Evet alfada da olsa büyük lvl moblar böyle olmalı. Düşünün 60 lvl de 70 lvl mob tek başına kesiyorsunuz beta ve offical sürüme geçtiğinde oyuncu direk gidip dalsa 3 yada tek yese mobdan sonucu ne olur :)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt