Bu Oyunda Craftın Bir Önemi Olacak Mı?

zanaatkar

Yeni Üye
Bahsedilen malum oyunu önceden oynamadım fakat lifeskill olan tüm mmorpglerin hepsini oynadım sayılır. Genelde craft ve gathering ile ilgileniyorum. Oyuna girip test etim tatmin olamadım ve forumda olan çoğu craftla alakalı konuları okudum ne yazık ki hepsi içler acısı. Çoğu craft merkezli oyuncu oyunu bırakmış.
Craft sistemi gelecek olan güncelleme ile daha iyi optimize ve harcadığın süreye değecek bir content haline gelecek mi?
Craft, gathering gibi öğeler mmorpglerde genelde en zor olan işlerdir ve bu işin endgamesidir fakat. Rise onlinede bu durum şu anda çok dengesiz ve harcadığın zamana değmiyor

fasulye

Üye
Bende bu ilk sunucu açıldığında oyuna başlamıştım, şimdi yeni sunucuların geleceğini duyup tekrar bakmak istedim. Sadece craft felan yaparım günde bir kaç saat diye düşünüyordum ama toplaması çok yavaş ve yandaki farklı bir şeyi toplamaya başladığında dakika sayıyor. Buna değmeyeceğini düşünüyorum.

zanaatkar

Yeni Üye
Bende bu ilk sunucu açıldığında oyuna başlamıştım, şimdi yeni sunucuların geleceğini duyup tekrar bakmak istedim. Sadece craft felan yaparım günde bir kaç saat diye düşünüyordum ama toplaması çok yavaş ve yandaki farklı bir şeyi toplamaya başladığında dakika sayıyor. Buna değmeyeceğini düşünüyorum.
Kesinlikle size katılıyorum. İlk defa bir mmorpgde gathering için cooldown sistemi yazıldığını gördüm ilginç.

Son düzenleme:

Marduk

Yönetici
Game Master
Merhaba @zanaatkar bildiğiniz üzere oyunumuz her açıdan gelişmeye devam etmekte ve buna üretim, toplayıcılık kısmı da dahildir.
Gelecek güncellemeler ile birlikte çok daha sağlıklı ve keyifli bir toplayıcılık, üreticilik sizleri bekliyor olacak. Öneri ve şikayetlerinizi oyun içi bilet sistemi üzerinden yapmanız daha sağlıklı olacaktır bu süreçte. İyi forumlar dilerim.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt