Bug Tespitleri

Frostowl01

Üye
Katılım
12 Kas 2020
Mesajlar
34
Puanları
8
Oyunu deneyimledim ve çok beğendim. Aşağıda karşılaştığım hataları madde madde yazacağım. En son güncelleme sonrası olanlar yer alıyor.
0. Mage nova atarken bazen alandaki düşmanlara vurmuyor sadece mana used yazısı geliyor heberiniz ola.

1. Ticket oluştur bölümünü açtığım ve yeni istek oluştura tıkladığım zaman ekrana hiçbir pencere gelmiyor.

2. Oyunda hangi arayüzü açarsanız açın; settings, npc, ticket bölümi vb. açtıktan sonra farenin sol tuşuna ikinci baışınızada her zaman cz sıralamasını getiriyor.

3. farenin sol tıkına basılı tutup karakteri yürütürken dost npc ve playerlere tıklandığında karakter duraklıyor, bir diğer versiyon yerinizde duruyorsunuz herhangi bir dost npc ve player'e sol tık ile tıklayıp sol tıkı bırakmadan basılı tutarak ileri doğru yürümeye çalıştığınızda yürümüyor veya 3 sn geç yürümeye başlıyor.

4. Mage Nova atarken farenin sol duşuna hızlıca birkez basıldığında novayı güzel bir şekilde atıyor ama o an nova atmaktan vazgeçersek çok ön safta olduğumuzu düşünüp animasyon iptali için sol tıkı basılı tutup geri doğru kaydırırız fakat basılı tutulduğunda animasyon iptal olmuyor ve novayı atıyor hatta ilk tıktan sonra iptal için sağ sola tıklasan bile iptal etmiyor.

5. Normalde düşman karakterlerin içinden geçemiyoruz pvp alanında tabi bu ölmemiş hayatta olan düşman için geçerli ama ölen dümanların yerde yatan ölü bedenlerine sanki canlıymış gibi takılıyoruz.

6. Karakterimizi yere oturtuğumuz zaman kaldırmak için fareye yada yön tuşlarına tıkladığımızda yavaş bir şekilde animasyonlu olarak kalkıyorburda bir hata yok fakat birden kalması ve koşmaya başlaması gerekir yada haritasına göre ayarlanabilir.

7. Wisper penceresinde yazarken keys bölümündeki bütün kısa yol tuşlarıda birlikte işliyor. Örn: Merhaba yazacam wispten M ye bastığım anda wisp penceresinde yazıyor harfi ve aynı anda harita pencerisini açıyor sanki yazı yazma kapalı gibi bütün kısa yollar çalışıyor.

8. Bu bir Hata mı bilmiyorum. wisp ve all chat açık değilken ENTER tuşuna bastığım zaman oyunu pencere moduna alıyor tekara yapınca fullscreen ben böyle bir kısa yol atadığımı hatırlamıyorum.

9. savaş esnasında kaçan tarafa vurulurken her vuruşta damage yiyen taraf tık tık donuyor.


10.Bu da öldükten sonra townda doğdugumda karşılaştığım bir şey pembe playerstatereference yazısı.
2020-12-16 (1).png


11. Bazı dost playeerlerin ismi tıklandığı zaman hp barın üstündeki isim düşman gibi kırmızı görünüyor.
2020-12-17 (1).png
 
Son düzenleme:

Wasabi

Üye
Katılım
24 Kas 2020
Mesajlar
17
Puanları
3
Hocam tespitlerin çok iyi dikkate alacaklarına eminim şu anda başka işlerle uğraşıyor olabilirler
 

tenfinger

Üye
Katılım
19 Kas 2020
Mesajlar
30
Puanları
8
6. Madde için daha garip bir durum var Otururken nova at hemen kalkıp atıyor sonra oturup tekrar yavaş kalkıyor
 

GRANDEKİNOKS

Üye
Katılım
13 Kas 2020
Mesajlar
153
Puanları
28
Merhabalar,

Açılan konuları yönetim ekibi takip ediyor. Karşılaştığınız sorunları tek bir başlık altından yazmaya devam edebilirsiniz. İlginiz için teşekkürler.

İyi Forumlar.
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt