Burdan değil de hacıosman metronun ordan vursaydın kanka?

TayKeith

Üye
sfhljkgyvıjsfagfsodılgfhyusdf.png

SunRise

Yönetici
Community Manager
Selamlar,

Yaşadığınız sorun için üzgünüz kulelerin mesafesi ile ilgili sanırım bir problem yaşanmış, not aldığımı bilmenizi isterim.

İyi forumlar :)

TayKeith

Üye
st girmiş arkadaş mage cekerken geç kalmış belliki kule coktan atak yapmış ve çekildiği yerde ölmüş bence konu kilit
tam tersi zeki arkadaşım. st girdim town attım 2 saniye sonra mage çekti çektiği gibi öldüğüm mesafeden kuleler vurdu resmen alevi gözümle gördüm :)

CasuaLHunteR

Üye
acaba tam towna girip birisini öldüreyim derken kulelerin atağına maruz kalıp sonra sizi çeken magenin çektiği yerde sizi takip eden kule atışları ile ölmüş olabilir misiniz ? Bunu da bi kontrol eder misiniz

TayKeith

Üye
acaba tam towna girip birisini öldüreyim derken kulelerin atağına maruz kalıp sonra sizi çeken magenin çektiği yerde sizi takip eden kule atışları ile ölmüş olabilir misiniz ? Bunu da bi kontrol eder misiniz
o şekil olmadı. st girip mage çekti kuleler direkt o gördüğün yerde vurmaya başladı. aynısı dün bi daha başıma geldi bu sefer görünmezdim kuleler vurdu ama can gitmedi :)

BenGeldim

Üye
Aynısı benim asasa da oldu cektim asası cektıgım yerde öldü st yaparken. cektım 2 saniye sonra falan öldü yani

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt