butun clanlarda +7 veya +8 ıtem var

kharkivfb34

Üye
mıllet bug bulmus +7 +8 basıyor ve oyunda dusuk lwl adamlar narun katlarında goruyorum canavar keserken ben 67 lwl kesemedıgım canavırı 45 lwl adam kesıyor oyun her yerınde sorun ve bug var bu oyun zor toparlanır dıye dusunuyorum emege her zman saygım var ama bu oyun ıcın cok calısmanız lazım dıye dusunuyorum kısa vadede bu oyun toparlanmaz ve bu bug sorunu cozulmeden oyun gercek surum gelırse toparlanamayacak sorunlar ıle karsılasılır bızım hayalını kurdugumuz oyun hayal olur saygılarımla kolay gelsın

Fischer

Üye
Merhaba,

İlgili sorunlar hakkında gerekli çalışmalar yapılıyor, kullanıcıların tüm loglarına erişilebiliyor ve kontrol ediliyor. Oyunun Alpha sürümünde bu tarz sorunların olmasını normal karşılamak gerekir. Çünkü bu süreçte asıl amaç; temel mekanikleri sorunsuz hale getirmektir. Hata tespit eden oyuncularımız, bizlere ve geliştirici ekibe karşılaştığı sorunu bildirdiklerinde, bu sürece büyük bir katkısı olmaktadır.

kharkivfb34

Üye
emegınıze saygımız var oyun en guzel yerı ıletısıme cevap vermenız yıllardır bu oyunu beklıyoruz bızı anlamınızı ıstıyoruz sadece alpha surum oldugunun farkındayız ama buglar cozulemeyecek korkusu var oyuncularda ıyı calısmalar.

Fischer

Üye
emegınıze saygımız var oyun en guzel yerı ıletısıme cevap vermenız yıllardır bu oyunu beklıyoruz bızı anlamınızı ıstıyoruz sadece alpha surum oldugunun farkındayız ama buglar cozulemeyecek korkusu var oyuncularda ıyı calısmalar.
Bildirilen hataları çözüme ulaştırırken, test edebilmek için oyuna yeni sistemler(etkinlikler, vb) entegre ediliyor. Bu süreçte, tüm ekip çok yoğun çalışıyor. Bilmenizi isterim ki; bildirilen tüm raporlar, teker teker incelenip, değerlendiriliyor. Buradan güncelleme notlarını takip ederek, süreci yakından gözlemleyebilirsiniz. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Son düzenleme:

BilyG

Üye
mıllet bug bulmus +7 +8 basıyor ve oyunda dusuk lwl adamlar narun katlarında goruyorum canavar keserken ben 67 lwl kesemedıgım canavırı 45 lwl adam kesıyor oyun her yerınde sorun ve bug var bu oyun zor toparlanır dıye dusunuyorum emege her zman saygım var ama bu oyun ıcın cok calısmanız lazım dıye dusunuyorum kısa vadede bu oyun toparlanmaz ve bu bug sorunu cozulmeden oyun gercek surum gelırse toparlanamayacak sorunlar ıle karsılasılır bızım hayalını kurdugumuz oyun hayal olur saygılarımla kolay gelsın
"heryerinde bug war oyun zor toparlanır" nasıl bir yaklaşım ya :D official oyun mu oynuosun sandın sen

morganlefay

Üye
abi nasil bir millet misiz hemen herseyin bugini buluyoz aslinda test etmek icin cok iyi :D
oyunun 3. haftası neredeyse, bizim clan günde 12 saatte fazla undeath te farm yapıyor, 1 pt sürekli boss dönüyor. Ona rağmen daha 4 kişide 7 rapier var. Bizim gibi bir çok clan var, bu konuyu açan arkadaş ve benzeri familya dan kişiler oyuna girip 1 2 saat takılıp 3 hafta sonra hala 70 bile olamamış elinde görev questiyle gezerken bu tarz clanları görüp dupe yapmışlar bu nasıl oyun deme acizliğini gösteriyor.

Bu durum gerçek dünyada X kişi ev almış, bu adam fetöcüydü o sayede aldı ya da Y kişi araba alınca nereden buldu parayı o maaşla kesin çalmıştır vs diyen dedikoducu, iftiracı, kul hakkı yiyen teyzelerden farkı yok.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt