İstek Bütün classlara eklenen Sprint skilli Hakkında

Frostowl01

Üye
Katılım
12 Kas 2020
Mesajlar
34
Puanları
8
@Justice Burhan Bey bu gönderiye bakarsa hem bir sorum olacak hem isteğim.

Öncelikle sorumu sorayım: Magazada satılacak scler arasında Roguenin Dash(swift) potion bulunacak mı?
Cevap Evet ise Roguenin attığı Dash skilli slow effect atılınca sw potion gibi slinmesin cure alındığında veya effectin süresü dolduğunda silinmeden direk aktif hale gelsin.

Cevap Hayır ise yani magazada herhangi bir hızlandırıcı sc satılmaycak ise bu konuda bir gelir elde edilmeyeceği düşünülüyorsa Warior, Mage, Priestlere konulan 10-15 saniye aralığında süren sprint skillini kaldırıp bütün clasları Dash hızına sabitleyin gitsin geriye bi tek Rogue'nin Rush(Ligth Feed) skilli Rogue özel kalır. Bizde Sprint Skillini skill bara koyup sürekli basmaktan kurtuluruz. Zaten geçmiş açıklamalarda da bütün karakterlere sprint skillini koyarak bu sorunu ortadan kaldırdık şeklinde açıklamalar yapılmıştı. Bu şekilde sabitlenirse tertemiz olur.
 

Justice

Yönetici
Game Designer
Katılım
23 Kas 2020
Mesajlar
468
Puanları
93
Merhaba,

Bu aşamada daha çok temel sistemlerin ve mekaniklerin istenilen şekilde çalışması için testler yürütüyoruz. Alfa testlerinin ardından yani Beta aşamasında belirttiğiniz detaylara odaklanabiliriz. Şu an önceliğimiz güvenlik, sunucu sağlığı ve performansı, genel oyun performansı ve oynanabilirlik, parti sistemi, drop sistemi, görev sistemi, seviyeler (level) arası dengeleme, savaş mekaniği, çarpışma mekaniği, eşya geliştirme sistemi, rün sistemi, ödüllendirme sistemi, pet sistemi, pelerin, binek sistemi gibi birçok şeyin sorunsuz çalışması. Ardından detaylarına girince bu tarz talepleriniz de değerlendirilebilecek.
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt